Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben galiba bu ay regli olacağım pek beklemiyorum macun kullanmayı düsünüyorum eşimle birlikte bildiğiniz markalar var mı ? Kadın erkek diye ayırıyorlar galiba

Hayırlısı olsunnn canım 2 gün sonra bende ögreneceğim bakalım zor tutuyorum kendimi test yapmamak icin ama esim birlikte yapalım evde olayım dedi bat gunumu bekliyorum kasıma gecicem galiba ama belirtileri veriyorum.
Sagol canım Bat var daha ama 29 Ekim falan dayanamadım yaptım negatif gördüm

Hayırlısı olsun canimm. Kasima artikkk
Bu aydan pek bilemedim yoktu yani Sadece iki gün diyebilirim denedim şansımı
Sağlık olsun canim hayatımızın gayesi umudumuzu yitirmeyelim😇
Haklısın kuzum öyle

Ben elendim kızlar regl gecikmisti bugün 4. Gündü yarın kan verecektim az önce kahverengi akıntı gelmis. Cok moralim bozuldu. Yarında normal regl olurum muhtemelen 😔😔😔😔
Ya Bayağı da gecikmişti ben vallahi senden umutluydum Hayırlısı olsun kuzum Kasım'a inşallah

Kızlar ben galiba bu ay regli olacağım pek beklemiyorum macun kullanmayı düsünüyorum eşimle birlikte bildiğiniz markalar var mı ? Kadın erkek diye ayırıyorlar galiba
Canım aynı şeyi Ben düşündüm Sanırım benim eşimin desteğe ihtiyacı var bunu pek kabul etmiyor ama macunu yer diye düşünüyorum bulursan bana da yazar mısın

Kızlar Bu arada listeye düzenleyemiyorum ben akşama deneyeceğim bilgisayardan haberiniz olsun Bir de Kasım tablosu oluşturmak isteyen var mı

Canım aynı şeyi Ben düşündüm Sanırım benim eşimin desteğe ihtiyacı var bunu pek kabul etmiyor ama macunu yer diye düşünüyorum bulursan bana da yazar mısın
Kalite içinde istiyorum canım ben mesir macunu kullandık bi ara o güzeldi bu sefer eşli olanlardan deneyelim bakalım kasım ayında daha güçlü bu aydan pek umudum yok regli gelecek belli 😔

Sagol canım Bat var daha ama 29 Ekim falan dayanamadım yaptım negatif gördüm

Bu aydan pek bilemedim yoktu yani Sadece iki gün diyebilirim denedim şansımı

Haklısın kuzum öyle

Ya Bayağı da gecikmişti ben vallahi senden umutluydum Hayırlısı olsun kuzum Kasım'a inşallah
Ben de umutluydum. Keske yerlesme kanamasi olsa

Bulursan bana da söyle canım ama iyi araştırmak lazım bi de yan etki yapmasın. Biz propolis polen arı sütü karışımı kullanıyorduk

X