Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla benim doktorum testleri erken yapma diyor hep bırak bi geciksin 5 gün kadar falan erken gelen sonuclar yanıltıcı olabiliyor net diyemem bekleyin biraz daha derim
Bekleyeyim . Sağ olun 🌺 3 gün beklerim gelmezse yaparım

Yaa inanamıyorum şu an . Her ay kesin hamileyim derken olmuyordu bu ay aman nasılsa yumurtlamayı da değerlendiremedik yoktur derken😍
Em güzeli de bu değil mi zaten hic umudun yokken başına gelmesi hayirli olsun canim Rabbım daim eylesin 😍
Selam kizlar bende Ekim'de hamile kalanlardanim insallh rabbim sonuna kadar götürmeyi nasip etsin 5 sene sonra tattırdı bu duyguyu insallh kucağıma almayı da nasip eder
Hayirli olsun canim Rabbım daim eylesin inşallah 😍🥰
Kızlaaar duramadım test yaptım sabah ama şöyle bir durum oldu Bugün hastaneye gittim insilün direncim için sabah içimden bir ses test yapsam dedi ve yaptımmm🤣ama alel acele çıkınca unuttum 8 de çıkıp öğlen döndüm eve ben laboquick testlerini kullanıyorum daha önce de adet günü kullandım bi kaç kez hiç böyle saatler geçse de günler geçse de bu çizgi çıkmamıştı sizce umut var mı🐣💛 bata 6 var yumurtlamada 7.gün
Yaaaa var tabiki ama sen gene de bi tane daha yap canim hayirlisi insallah çok sevindim 🥰
Kızlar merhaba, ben buralarda eskiyim, ocaktan beri uğraşıyorum, eşimde varikosel vardı ,99% sperm bozukluğu, tüp bebek yaptık ağustosta ama a kalite olsa bile tutunmadı. Dün tesadüfen hamile olduğumu öğrendim, sadece bu ay 2 kere olan ilişkiden olmuş 😍 yumurta takibi yapmıyordum nisandan beri. Kısaca adetin 27.günü 990 hcg çıktı, kaç haftalık sizde. 25 eylül adet olmuştum, ilişki de 3,4 ekimdi, ama hcg fazla gibi
Rabbım çok büyük şükürler olsun canim ol deyince oluveriyor mevlam 😋🥰 hayirli olsun Saglikla ilerlesin insallah
Amin çok heyecanlıyız eşim ikna olursa acile gitmek istiyorum
Guzel haberlerini bekliyoruz kuzu

Em güzeli de bu değil mi zaten hic umudun yokken başına gelmesi hayirli olsun canim Rabbım daim eylesin 😍

Hayirli olsun canim Rabbım daim eylesin inşallah 😍🥰

Yaaaa var tabiki ama sen gene de bi tane daha yap canim hayirlisi insallah çok sevindim 🥰

Rabbım çok büyük şükürler olsun canim ol deyince oluveriyor mevlam 😋🥰 hayirli olsun Saglikla ilerlesin insallah

Guzel haberlerini bekliyoruz kuzu
Çok teşekkür ederim ♥️🥰🙏🏻

X