Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Banada seninki hamilelik değil kimyasal gebelik olabilir dedi Dr rahmin ince hamile bile değilsindir umitlenme dedi odumu kopardı şükür tahlilde 945 çıkınca içim rahatladi
Maşallah Subhanallah kuzum Allah’ın ol demesine bakar hepsi boş ama işte insan üzülüyor bende yıkıldım şu an

Peki sizin belirtileriniz neler. Benim silik çıktıgı için tam sevinemiyorum şimdi göğüs şişliği dışında belirtim de yok. Akıntı olması gerekmiyor mu? Sizlerde var mı? Bi de çoğu yerde idrarın koyu olması gibi bi belirti okumuştm bu da yok bende.
Göğüs şişliği dün basladi bende ağrı var sütyen takmıyorum sıkıyor beni insallh bu tatlı ağrılarla ilerleriz

Maşallah Subhanallah kuzum Allah’ın ol demesine bakar hepsi boş ama işte insan üzülüyor bende yıkıldım şu an
Hiç üzülme valla rabbim nasip ettiyse oluyor sende içini ferah tut varsa bişi silik de olsa testte gözüküyor önceki yorumlarda da dedim tüp bebekte kimyasal gebelik oluştu bu testlerde 10 tane yaptım birinde çıkmadı ama sen evde yap varsa silik bile olsa gebelik vardır mutlaka sonra betana baktır hemen

Göğüs şişliği dün basladi bende ağrı var sütyen takmıyorum sıkıyor beni insallh bu tatlı ağrılarla ilerleriz
Kaç haftalıksınız? Akıntı yok mu yani? Ay inşallah böyle devam eder de ben nedense çok büyük değişiklikler bekliyordum ondan mı inanamıyorum acaba?

Hayır ameliyat olunmadı, zaten okcaktan beri yapıyorduk,2 ay ov takibi yaptım ama olmadı, mayısta eşimin varikoselini öğrendik, ağustosta tüp bebek yaptırdık, ama uğursuz oldu, ameliyat olmadan oldu eşim,gerçekten beklemiyordum ve 3-4 gün önce ameliyat hakkında konuşuyorduk gece, sonra moral bozukluğundan ikimiz demuyuyamadık,ama o zaman hamileymişim,haberim bile yokmuş 🥰
Hadi hayırlısı inslalh canım umid yitirmisken Rabbimin hikmeti işte ne güzel

24 yasindayim pcoyum 2 yildir bebek istiyoruz 1 yildir tedavi olarak deniyoruz hsg nin 4. Ayi ikinci asilamami olucam bu hafta bat 17 ekim. İns hepimiz guzel haberler aliriz bu ay 🤲🤲🤲💙
Merhaba ben daha yeniyim hem bu sayfada hemde bebek İsteme konusunda sadece şu bat olayı nedir Bi şifremi onu çözemedim bayanlar :)

Kaç haftalıksınız? Akıntı yok mu yani? Ay inşallah böyle devam eder de ben nedense çok büyük değişiklikler bekliyordum ondan mı inanamıyorum acaba?
Büyük değişiklik 2/3 Ayda anca çıkar mide bulantısı başlar sonrada onlar geçer mide yanması şişlik başlar 🤗

Büyük değişiklik 2/3 Ayda anca çıkar mide bulantısı başlar sonrada onlar geçer mide yanması şişlik başlar 🤗
Nette sürekli belirti okuyorum test öncesi. Yok işte göğüs ucu kahverengi alan büyümesi akıntı idrar değişikliği mide bulantısı falan neler yazılmş. Dedim hiç biri yok. Demek ki gerçek değilmiş.

Hiç üzülme valla rabbim nasip ettiyse oluyor sende içini ferah tut varsa bişi silik de olsa testte gözüküyor önceki yorumlarda da dedim tüp bebekte kimyasal gebelik oluştu bu testlerde 10 tane yaptım birinde çıkmadı ama sen evde yap varsa silik bile olsa gebelik vardır mutlaka sonra betana baktır hemen
Erken gebelik yok bundan da bir tane kaldı kasetten yani daha önce çok kullandım regl gününe bir gün kala regl günü falan hiç çıkmadı daha önce bende ondan heveslendim sevindim ama uzun sürmedi

Ben dayanamadım test yaptım negatif 😪
IMG20211022215207.jpg

X