Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynenn değerim az çıkınca bide devlette verdm belki bi yanlışlık vardır die ama yok sanırım . Tek umudum onlar inşallah bi sorun çıkarmaz bu kan değeri. ben günlük progestan iğnesini vuruldum iki tüp hergğn aklıma acaba o beta hcg değerimi etkiledimi die geliyor
Son adetiniz ne zman acaba kısmet olursa dogumlarimiz yakın birbirine

Aynenn değerim az çıkınca bide devlette verdm belki bi yanlışlık vardır die ama yok sanırım . Tek umudum onlar inşallah bi sorun çıkarmaz bu kan değeri. ben günlük progestan iğnesini vuruldum iki tüp hergğn aklıma acaba o beta hcg değerimi etkiledimi die geliyor
Sanmıyorum canim progestan zaten riskleri azaltmak için iğnesini bilmiyorum ama hap olarak kullnmistim bi sure. O olasi kanama düşük rahim ağzı sıkıntılarında falan etkili diye biliyorum.iyiye yoralım canim iyi olsun insallah🤲

Kızlar bat geceli 3. Gun bugün sizce test yapayim mi normal kaset test erken mi yoksa
Bencede yap canım ben tam gününde yaptım çıktı ama ben hep 25 gün de olurdum bekledim günümde olmayınca normal günü bekledim o gün yaptım çıktı şükür

Icini ferah tut bana 6ci haftamda boş gebelik olabilir dedi düşün 10 gün sonra hem bebek hem kalp atışı duyduk çok çok şükür sende içini ferah tut haftaya dahagüzel haberlerle geleceksin inşaallah sabır tevekkül dua en iyi ilaç

Kizlar sizlerden bi ricam var bi arkadaşım 36 haftalık hamile dogum a 2 hfta kaldı sezeryan olacaktı covid pozitif cıkmış bugun.Ismi Gülcan onun ve bebeği icin dua eder misiniz? Sağlıkla atlatsınlar inşallah sağlıklı bi sekilde kucağına aldin bebeğini insallah 🤲

Kızlar sorum hepinize anne adayları :) 2 kez klomen ve ovitrelleden sonra pazar günü tekrar doktora gidicem doktorum ilacımı değiştireceğini söyledi . Sorum şu sizce aşılama düşünmeli miyim bir de rahim filmi çekmem şu an sana daha yenisin dedi 6 aydır deniyoruz biz pko hastasıyım Aşılama rahim filminden önce mi sonra mı bilgisi olan var mı kızlar 1.5 yıllık evliyim.Şimdiden teşekkür ederim
Bana kalsa rahim filmi olayını öne aldır biz öyle yaptık rahim filmi ile başladık ilk

Kizlar sizlerden bi ricam var bi arkadaşım 36 haftalık hamile dogum a 2 hfta kaldı sezeryan olacaktı covid pozitif cıkmış bugun.Ismi Gülcan onun ve bebeği icin dua eder misiniz? Sağlıkla atlatsınlar inşallah sağlıklı bi sekilde kucağına aldin bebeğini insallah 🤲
Cok üzücü bi durum rabbim acil şifalar versin ınsallah sağ salım kavussun bebegıne

Kızlar c-life ya da efnan diye bir karışımdan bahsediyolar kullanan var mı ?

Rabbim şifa versin hem annemize hem bebeğine inşallah canım

Kızlar ben adet oluyorum sanırım leke geldi devamıda gelir diye düşünüyorum

X