Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba bat nedir bilmiyorum yeni sayilirim bu konuda aslinda 1,5 senedir deniyoruz bebek yapmayi ama tam anlamiyla hesaplayarak herseye uygun son 4-5 aydir deniyoruz. Gecen ay kimyasal gebelik yasadim. Bu ay ovulasyonun butun gunlerini degerlendirdik. Ovulasyonumdan bir iki gun sonra goguslerimde hasadiyet yasadim regl gunume 2 gun var su aralar hasadiyet baya yogunlasti ara ara karnima batmalar oldu ama bir onceki kadar yogun degildi. Belimde agrilar var goguslerim hasaslasmaya basladigindan beri ikisi beraber devam ediyor. Test yapmaya korkuyorum. Acayip uyuyorum gunde en az 10-11 saat. Eskiden olsa 7-8 saat uyuyunca uyaniyordum. Acaba bu belirtiler kimyasal gebelikten sonraki ay herkesin yasadigi bir durummu. Daha once hic basima gelmedigi icin bilmiyorum. Yada beynimin bana bir oyunumu. Yasim 41 regl gunum 23.ekim. tecrubesi olan bana yardimci olabilirmi. Simdiden cok tesekkur ederim.
erken gebelik testi alıp öğrenebilirsiniz BAT a 2 gün var ise

Kızlar 17 sinde pik görmüştüm silikleşti gittikçe yinede ovülasyon testlerine devam ettim bugün yaptığım test de düne göre koyu çıktı acaba tekrar pik görme ihtimalim var mı ? 2. defa yumurtlama olabilir mi ?

Kızlar merhaba. İnşa Allah hepimiz yakında güzel haberleri alırız. Bir şey sorcam. Bana doktorum bu ay doğum kontrol hapı yazdı kist varmış(follikular kist, normalde adetle sökülmeliydide sökülmedi o ay). 28ci günündeyim hapın artık adet olmam lazım olmuyor😒 böyle durumla karşılaşan oldumu? Pişman oldum aldığıma hapı soğan kürüyle falan geçip giderdi
Canım hapı kesmedinmi. 21gunhap içiliyor bı hafta ara veriyosun

İki küçük pıt pıt nasıl mutlu etti anlatamam karnımızda bir canlı olacağını hissetmek acaba nasıl hissettirecek
O kadar muhteşem mucizevi bisey ki doğumdan sonra en çok hareketlerini tekmeleri özlüyorsun Rabbım isteyen herkese yaşatsın en hayırlı şekilde insallah 😍
Kızlar grip gibi olmuştum ağrılarım vardı kasıklarımda. Göğüslerim ağrıyordu. Karnımda pıt pıt atan bişey vardı. Ayaklarım hiç ısınmadı. Dün baya midem bulandı falan derken kan testi yaptırdım negatif. Ben elendim tahmin ettiğim gibi 😂 6. Aya girdim denemede hadi hayırlısı 😂
Hosgeldin canim kasımdan umutluyuz insallah bu ay kavuşacağız ❤❤

X