Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar🥰

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 57
Nasıl olmuştu canım bu ay , ovuluyasyon kullandın mı, nasıl değerlendirdi hemen anlat 🥰🥰🥰
Ya aslinda bnde 6 aydir deniyordum ovulasyon kullaniyordum Ama ise yaramiyordu koyuluklari anlamlandiramiyordum. Bir tane application war yabanci onu indirdim gecen ay fotografi yukluyorsn ne zaman pik ne zaman catlama
Olmus soyluyor. Pik olmadan ve pik oldukdan hemen sonra degerlendirdim. Bana cok yardimci oldu . Her ay deli gibi deneyip kendimizi tuketiyormusuz. Belirti olarak da pelvik bolgemde agrilarim wardi. Ve goguslerim sisdi goguslerin ust kismi degil yan kisimlari agiriyor adettem ayiran kismi da bu bence. Ve meme uclari hafifden belli etti kendini. Baska agri olmuyor . Baska merak ettiginiz varsa seve seve yardimci
Olurum herkese yeter ki guzel seyee vesile olayim

Kızlar merhaba. İnşa Allah hepimiz yakında güzel haberleri alırız. Bir şey sorcam. Bana doktorum bu ay doğum kontrol hapı yazdı kist varmış(follikular kist, normalde adetle sökülmeliydide sökülmedi o ay). 28ci günündeyim hapın artık adet olmam lazım olmuyor😒 böyle durumla karşılaşan oldumu? Pişman oldum aldığıma hapı soğan kürüyle falan geçip giderdi

Ya aslinda bnde 6 aydir deniyordum ovulasyon kullaniyordum Ama ise yaramiyordu koyuluklari anlamlandiramiyordum. Bir tane application war yabanci onu indirdim gecen ay fotografi yukluyorsn ne zaman pik ne zaman catlama
Olmus soyluyor. Pik olmadan ve pik oldukdan hemen sonra degerlendirdim. Bana cok yardimci oldu . Her ay deli gibi deneyip kendimizi tuketiyormusuz. Belirti olarak da pelvik bolgemde agrilarim wardi. Ve goguslerim sisdi goguslerin ust kismi degil yan kisimlari agiriyor adettem ayiran kismi da bu bence. Ve meme uclari hafifden belli etti kendini. Baska agri olmuyor . Baska merak ettiginiz varsa seve seve yardimci
Olurum herkese yeter ki guzel seyee vesile olayim
Yaaa teşekkür ederm canım bende indrieyim onu belki işe yarar bendede 🥰🥰 tekrardan tebrik ederimmmm kan verincede yazarsın

Yaaa teşekkür ederm canım bende indrieyim onu belki işe yarar bendede 🥰🥰 tekrardan tebrik ederimmmm kan verincede yazarsın
Ben yurtdisindaym canim kan verme olayi Yok burda bekleyip kontrole gidicez. 6-7 haftada. Bak resmi ekledim ornek olsun . Hic bizim tahmin ettigimiz gibi pik zamani degil yani ikinci cizgiyle arasindaki fark onemli

Eklentiler

• CC3B6C09-3729-4712-B152-428AF8938279.png
    CC3B6C09-3729-4712-B152-428AF8938279.png
    344,3 KB · Görüntüleme: 57
Olurum herkese yeter ki guzel seyee vesile ola
hangi uygulama pek bildirir misin

Merhaba bat nedir bilmiyorum yeni sayilirim bu konuda aslinda 1,5 senedir deniyoruz bebek yapmayi ama tam anlamiyla hesaplayarak herseye uygun son 4-5 aydir deniyoruz. Gecen ay kimyasal gebelik yasadim. Bu ay ovulasyonun butun gunlerini degerlendirdik. Ovulasyonumdan bir iki gun sonra goguslerimde hasadiyet yasadim regl gunume 2 gun var su aralar hasadiyet baya yogunlasti ara ara karnima batmalar oldu ama bir onceki kadar yogun degildi. Belimde agrilar var goguslerim hasaslasmaya basladigindan beri ikisi beraber devam ediyor. Test yapmaya korkuyorum. Acayip uyuyorum gunde en az 10-11 saat. Eskiden olsa 7-8 saat uyuyunca uyaniyordum. Acaba bu belirtiler kimyasal gebelikten sonraki ay herkesin yasadigi bir durummu. Daha once hic basima gelmedigi icin bilmiyorum. Yada beynimin bana bir oyunumu. Yasim 41 regl gunum 23.ekim. tecrubesi olan bana yardimci olabilirmi. Simdiden cok tesekkur ederim.

Merhabalar. Yarim saatlik Fotoğraf çekimi için 1 2 aylık yeni hamile bi kadın arkadaş arıyoruz. Ücret dolgundur. Mesajlarınızı bekliyorum

X