Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İphone benim senin samsungmu bazen samsung telefonlara indirliyo , eve gidince diğer telefondan indireyim. Uygulamanın görütüsü varsa atarmısın canım🥰🥰 ayyy kız çıkıyo heeee bakalım minnoş bi kızmı olucak🥰🥰

Şimdi olursa ne oluyor baktın mı🥰🥰
Yok bakmadım canim bir netlesse hayırlısıyla değerler 🤲

Daha biraz önce bir doktor videosu izledim şansa bak😁 doktor inanmayın diyordu bende gidip yaptım erkek çıktı 😅

Kızlar merhaba benim bu ay adetim 3 gün sürdü ovulasyon ile deneme yapacağım ama hemen bugün başlıyayım mı teste bugün 4 . Gün ve regl bitti bilenler yardımcı olabilir mi ilk kez deniycem

Kızlar merhaba benim bu ay adetim 3 gün sürdü ovulasyon ile deneme yapacağım ama hemen bugün başlıyayım mı teste bugün 4 . Gün ve regl bitti bilenler yardımcı olabilir mi ilk kez deniycem
Döngünüze göre baslayın 26 günde bir oluyorsanız 10 günü 28 günde bi oluyorsanız 12 günü baslayın test yapmaya

Bittikten ertesi günü başlanıyor canim ama leke falan gelmiyor mu senin. Benim bitiyor bir iki günde leke şeklinde geliyor mesela

X