Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hepinize merhaba .Bir sorum olacak sizlere ben regl 3 gün kala kan testi verdim beta 0 evde de test yapmadım haliyle ama regl de olmadım . Geç döllenme falan olsa bile kanda az da olsa çıkardı de mi ?
Yumurtlama gününüzü tam biliyorsanız çıkardı diye düşünüyorum fakat adetten üç dört gün sonra pozitif gören kişiler oluyor. Sonuçta yumurtanın bı döllenme süresi var.su an o asamadaysaniz kandada çıkmaz. Biraz daha bekleyip yine kan verini istetseniz

İlk soru benden bug
dc24a4a8-1e30-4a5d-9870-8a4a7608865f.jpg
ün
iş yerindeyim aşırı bel ağrım var sol kasığımda az önce iki küçük pıt pıt gibi bir şey oldu 9/17/18. günler ilişkiye girmiştik. Döllenme olmuş olabilir mi ?

İlk soru benden bugEki Görüntüle 2937380 ün
iş yerindeyim aşırı bel ağrım var sol kasığımda az önce iki küçük pıt pıt gibi bir şey oldu 9/17/18. günler ilişkiye girmiştik. Döllenme olmuş olabilir mi ?
Aynı şeyi şimdi ben soracaktım canimm.bugun belim çok agriyo kasıklarım batiyo. İns yerleşme belirtisidir.

İlk soru benden bugEki Görüntüle 2937380 ün
Sağ kasığım pardon sağım solum karıştı. Ağrı ayaklara da vuruyor belden. İki aydır istiyoruz, ilk çocuk olacak eğer olursa deneyimliler yardım lütfennn...

Kızlar grip gibi olmuştum ağrılarım vardı kasıklarımda. Göğüslerim ağrıyordu. Karnımda pıt pıt atan bişey vardı. Ayaklarım hiç ısınmadı. Dün baya midem bulandı falan derken kan testi yaptırdım negatif. Ben elendim tahmin ettiğim gibi 😂 6. Aya girdim denemede hadi hayırlısı 😂

Şimdi benim sorum var lütfen dönüş sağlarsanız çok sevinirim. bat 26 Ekim kasık ağrılarım var kaç gündür Hafiften göğüs şişkinliği ve hassasiyeti de var ve bel ağrısı da var. Ama sanki sivilcelendim adet sivilcesi gibi. Umitliydim bu sivilce benim moralimi bozdu adetim mi gelicek benim gibi olan varmı? Sivilce çıkıp hamile olduğunu öğrenen
Merhaba sivilce dışında ayni şeyleri yaşıyorum hatta dun bacaklarım kasiklarim baya agridi. Dun beta 5,7 cikti regle 1 gun var.

X