Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok birşey hissetmiyorum daha ben yumurtalama çatlama günlerini değerlendirdim şuan beklemedeyim sadece, ara sıra kasığıma ağrı oluyo ama artık inanmıyorum geçen ay da olmuştu
Evet canım geçen ay 10gunden fazla bel ağrısı yaşamıştık. Sonunda yine adet olduk. Bugün benim yine bel ve kasık ağrım başladı şimdilik iyiyim bakalimmm

Kızlar hepinize merhaba .Bir sorum olacak sizlere ben regl 3 gün kala kan testi verdim beta 0 evde de test yapmadım haliyle ama regl de olmadım . Geç döllenme falan olsa bile kanda az da olsa çıkardı de mi ?
Olsa cıkardı canım nasip kısmet olsun insallah
Tamm canimm . Bende 1_2kasim gibi olurum diye düşünüyorum .geçen ay 5gun gecikmem oldu oyuzden bu ay günümü net soyleyemiyorum.
Benim de takvimde gozuken 3 ama ben de bazen 26 günde bazen 28 günde oluyorum ama bu ay net biliyorum 28 günde olcagımı cunkü 13 gün 14 gün testlerim Pozitif di yumurtlama

Benimde takvimde 31ekim ama bilemiyorum geç olurum yine diye bı kaç gün daha bekleyeyim dedim. Ama 30unda toplu test günü yapalım derseniz yaparım bende yoksa bat günü yapcam 1_2kasimda yapcam

Benimde takvimde 31ekim ama bilemiyorum geç olurum yine diye bı kaç gün daha bekleyeyim dedim. Ama 30unda toplu test günü yapalım derseniz yaparım bende yoksa bat günü yapcam 1_2kasimda yapcam
Senin 30 da da cıkar varsa o zaman yok bekliycem dersen 1 i yapalım ilk idrarla

Evet canım geçen ay 10gunden fazla bel ağrısı yaşamıştık. Sonunda yine adet olduk. Bugün benim yine bel ve kasık ağrım başladı şimdilik iyiyim bakalimmm
Yumurtlama ve çatlamadan sonrada değerlendirdin mi canım diğer günlerde , ben bıraktım artıkda yapmam gerekşyomu acaba

Yumurtlama ve çatlamadan sonrada değerlendirdin mi canım diğer günlerde , ben bıraktım artıkda yapmam gerekşyomu acaba
Evet canım ayın 10unda başladık bu güne kadar bı gün sabh birgün akşam şeklinde değerlendirdik. Artık iki güne bir degerlendircez. Ovulasyon yapmadığım için bu şekilde takip ediyorum. Akıntım kaşık agrim bitti muhtemelen yumurtladim diye dusunuyorum

Ben de öyle düşünüyorum artık bi gün dur bi gün yap ama bu hafta ful calıstım yarın gece cumartesi Bos pzar yap sonra istediğimiz zaman ya bi gün ya iki gün arayla sık olmaz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…