Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sivilce olayını bende takip ediyorum bu ay çıkmadı bak ayrıca bat günlerimiz aynı

Ben yine devam ederim o zaman ama yapabilecek olan varsa bu gruptan devam edelim diyorum ama sizlerinde fikri önemli
Burdan devam edelim kuzum sende istersen tabi ki
Sadakatsiz başlamak üzere kızlar izleyen varmı??
Aaaaa izlemez olur muyum büyük bir zevkle sonuna bakamadım reklamdan sonra noldu
Aslında pcye gerek.yok ama çok daha kolay yapılıyor ben son listeyi telden yaptım ama ben yinede devam ederim gidebildiğim yere kadar
Ben takip ediyorum ama hiç visey anlamadım bu siteden Facebook gibi mu birbirimizi takip edip arkadaş ekliyor muyuz beni aydınlatın beybiler
Yoo o insanın kendiyle alakalı bende negatif sonucunu alıyorum sonra bi bakıyorum başka birinin pozitif cikmis sonucu kendim gibi seviniyorum ve kendime üzüldüğümü de unutuyorum valla onun mutluluğuyla ne demişler nasipten öte köy yok o yüzden herseyin zamanı var konudan konuya gibi 9ldu biraz seviyorum sizi

İnsan hem merak da ediyo yani yazan eden var mı bi bakıyorsun hem konusuyoruz iyi oluyo sevinc de paylasılır üzüntü de

Aynen kuzum hepimize istek geliyor böyle olunca bende seviyorum sizleriii

Ben reglim gecikti diye hergun yazdim aslinda ama listeden silinmisim. Neyse zaten testim negatifti. Allah herkesin gönlüne göre versin ben kacar
Kuzum testin negatif olduğunu gördüm bende o yüzden sildim takip ettim tek tek mesajlarını yazmistin ya 4 gün geçti negatif diye o zaman sildim hatta canım hayırlı geceler kuzum benim

Beni herif uyutmadıiiiadete kaldı 1 hafta coşmuş e ben yalvardım yumurtlarken aklın nerdedi dimi ama
Zaten yap dediğin kıymete biner yok dediğin tutturulur o hesap olmus benim oglum yanımda mısıl mısıl uyuyo gunduz biraz kestırdım ondan uykuya gecemedim esim de olmayınca ben de oyle uyuyamadım alısınca bide erkekler oyle

Aynen öyle ya yalvardım ben ona yok zeytin zamanı aklım nerdeymis zeytin beklemezmiş ha benim yumurta bekliyor üzerine birde cenazemiz vardı kaldı gitti bu ay ben pass maşallah uyusun paşa

Aynen öyle ya yalvardım ben ona yok zeytin zamanı aklım nerdeymis zeytin beklemezmiş ha benim yumurta bekliyor üzerine birde cenazemiz vardı kaldı gitti bu ay ben pass maşallah uyusun paşa
Rabbim saglık versin öbür aya daha cok calısırsınız rabbim hepimze nasip eder inşallah herkez surdaki kalır hamile

İnşallah canım

Kızlar hepinize merhaba .Bir sorum olacak sizlere ben regl 3 gün kala kan testi verdim beta 0 evde de test yapmadım haliyle ama regl de olmadım . Geç döllenme falan olsa bile kanda az da olsa çıkardı de mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…