Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
😀Nezamn yapmaya başlıcan testi. Ovulasyon takibi yapiyomusun .
Bu ay yaptım canım adam akıllı bugun siliklesmeyi gordum testte pazartesi pozitif di salı da koyuydu zaten cumartesi çalıstık pazar durduk pazartesi salı bugun de sabah çalıstık sırf onun için sabahın 6 sı kalktık işe gitmeden 😅😂 yarın nobetten gelecek gelince yapalım dedik cuma aksam cumartesi durup pzar da yapalım dedim sonra ne zaman istersek artık beklemece su hafta ful calısma yani 😂insallah denk gelmiştir tam 24 saatte bi oldu ek olarak adama da iyi baktım keciboynuzu suyu içirdim incirlerle cevizlerle besledim ayrıca havuc ve Soguk sıkım keciboynuzu pekmezi de yediriyorum daha ne yapım 🙄😅

Bu ay yaptım canım adam akıllı bugun siliklesmeyi gordum testte pazartesi pozitif di salı da koyuydu zaten cumartesi çalıstık pazar durduk pazartesi salı bugun de sabah çalıstık sırf onun için sabahın 6 sı kalktık işe gitmeden 😅😂 yarın nobetten gelecek gelince yapalım dedik cuma aksam cumartesi durup pzar da yapalım dedim sonra ne zaman istersek artık beklemece su hafta ful calısma yani 😂insallah denk gelmiştir tam 24 saatte bi oldu ek olarak adama da iyi baktım keciboynuzu suyu içirdim incirlerle cevizlerle besledim ayrıca havuc ve Soguk sıkım keciboynuzu pekmezi de yediriyorum daha ne yapım 🙄😅
😀😀Masaaaalh canım daha ne yapacaksin ins olurrrr. Bizde bugün sabh bı gün akşam yaptık bu hafta heralde çatlama olmuştur diye düşünüyorum akıntım bitti. Normale döndüm.ikimizde folik asit kullandık ceviz avakado yedik . İns gorecez canım pozitifleri 😀😀

Hayırlı geceler kızlar❤❤❤

Eklentiler

• Screenshot_20211020-222658_Instagram.jpg
    Screenshot_20211020-222658_Instagram.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 40
😀😀Masaaaalh canım daha ne yapacaksin ins olurrrr. Bizde bugün sabh bı gün akşam yaptık bu hafta heralde çatlama olmuştur diye düşünüyorum akıntım bitti. Normale döndüm.ikimizde folik asit kullandık ceviz avakado yedik . İns gorecez canım pozitifleri 😀😀
Ben de kullanıyorum folik asit doktora da gittim baslamadan Felix dol verdi bide kramp gırıyo du bacaklarıma gebelıgın son zamanı olur ya onun için de magnorm kullanıyorum

Bencede canım son günü kadar beklemeli. Bende bat günü erken gebelik yapcam. Çok düşükde olsa değer gosteriyo çünkü. Virgo hanımın beta5 iken gosterdi hemen
Ben de oglumu 5 gün varken öğrenmiştim ovalasyon kırmızı cıkıyo hamile olunca bunu biliyorum hcgyle benziyomus sonra hemen gebelik testi yaptım cıkmıstı fındığım

Kızlar şu an listede tek tek adet günü gelmiş ama buraya yazmamış insanların tek tek mesajlarına giriyorum başka forumlara başka topikleri yazdıklarını görüyorum ve listeden siliyorum İnan o kadar büyük bir zaman kaybı gibi benim için Evet gocunmuyorum ama çok zor değil iki kelime yazmak diye düşünüyorum 😔😔😔
Canım bat tarihime daha var ama sırf senin emeklerin için reglde olsam hamile de olsam paylaşıcam bunu bu grupta dedim en başında. Yaptıkları hoş birşey değil cidden. Geçen ayki topikte de sizinleydim cuma test yapalım dedik katıldım ertesi gün regl oldum hemen yazdım. Yazık oluyor böyle haber vermeyen insanlar için bunca emek çok hak veriyorum sana

Canım bat tarihime daha var ama sırf senin emeklerin için reglde olsam hamile de olsam paylaşıcam bunu bu grupta dedim en başında. Yaptıkları hoş birşey değil cidden. Geçen ayki topikte de sizinleydim cuma test yapalım dedik katıldım ertesi gün regl oldum hemen yazdım. Yazık oluyor böyle haber vermeyen insanlar için bunca emek çok hak veriyorum sana
Ya kuzum inan uğraşırım hiç sorun değil ama burda paylaşmayıp ertesi gün başka topiklerde görünce üzüldüm benimde çok yoğun bir tempom var ama olsun kimse bıçak dayamadi ama inan motivasyon oluyor bizlere akıl oluyor yol gösteriyor evet evet kutsal cuma negatifleri gormustuk😬😬😬bu ay pozitif görelim insallahhh

Şu var yanlış anlaşılma olmasın morali bozuktur hamile olmadığını öğrenmiştir yazmak istememiştir bunu anlarım ama başka gruplara yazıp buraya yazılmayınca haliyle üzülüyorum ama diğer türlü morali bozuk yazmak istemeyen Herkes yani yanlış anlamasın hiçbir şekilde onlara lafım yok

Üzülüyorum ama malesef bakıyorum regl olmuş siliyorum tek tek mesajları okuyorum konrol ediyorum napiyim seviyorum sizleriiiii birde pozitiflensekkkkkk
Aynen tahmin ediyorum kaç sayfa teker teker bakıp kontrol ediyorsun bende bi kaç kişiyi görmüştüm, aynen bi pozitiflenelimde gerisi tırt cidden 🥰🥰

X