Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20211018_144643.jpg
    IMG_20211018_144643.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 45
Normalde görünmüyor fazla o nedenle karartma yapmıştım

Seni Lna16 Lna16 ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim i takip etmek için giriyorum arada nasıl gidiyo durmak yok çalışmaya devam demi😊😊🥰🥰💞😘
Yaaa canım benim güzel hamiş anne nasılsın teşekkür ederiz ziyarete geldigin için gel tabi destek ol bize gerçekten çok ihtiyacımız var :anneadayı::KK60: çalışmalara devam ama bakalım sonu ne olacak canımmm💜

Karartmalı mi ki benim baktığım. Bende 10 gün önceden belirti verdi. 3 gün gecikince hemen kan testi yaptırdım. Reglden bir kaç önce yaptığım testlerde bişey çıkmamıştı.
Canim benim belirtilerin nelerdi ya ben bata 9 gün kala test yaptım kocaman bir negatif 🤣🤣🤣 ovulasyon yapıyorum hep 2 çizgi silik çıkıyor aklım karışıyor çok heyecanlıyım 🥲 göğüs hasasiyetim var çatlamadan beri kuzum dua eder misin bize 🥰

Yok canım başkasıyla karıştırıyorsun ben 15. gündeyim bat 2 kasım.. Bende ilk defa yapıyorum testleri burdaki tecrübelerden yola çıkarak :) Tamam canım ilaçsız iyileşirim inşallah
Aynıymıs beklenen adet benim de 3 ü sanırım ben de demin gördüm pozitifi yumurtlama testinde
IMG_20211018_162158.jpg

X