Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilen cevaplar mi lütfen
Dün regl günümdu bugün iki tane kaset test yaptım tek çizgi çıktı.Bel ağrım var ara ara miğde bulantım oluyordu sizce gebelik olsayydi cikmazmiydi

Bilen cevaplar mi lütfen
Dün regl günümdu bugün iki tane kaset test yaptım tek çizgi çıktı.Bel ağrım var ara ara miğde bulantım oluyordu sizce gebelik olsayydi cikmazmiydi
Canim bekle belki geç döllenmedir bat geçip 15 gün sonra gebe haberi alanları da gördük 🌸

8 gun var ama ayak usumelerimde başladı 😕😕
Ya inşallah öyle birşey değildir . Bende ayakta çalışıyorum sağ kasığım da ağrı hissediyorum bazen batma gibi oluyor . Haziran da bundan daha sancılı yaşamıştım hastaneye gittik ama gebelik değil kum döktüğüm söylenmişti şimdi diyorum acaba yine mi kum zımbırtısı bu

IMG_20211018_144946.jpg

Canim bekle belki geç döllenmedir bat geçip 15 gün sonra gebe haberi alanları da gördük 🌸
a benim ybat 20, şuan hafif kasık ağrım var. dün aksam inanılmaz bir baş ağrısı felaket ötesi. bugün de sabahtan beri midem böyle bayılıyor gibi. ama göğüslerimde falan bişey yok. sadece midem böyle bayılıyor gibi oluyor öğürme falan da yok.acaba hamile miyim

a benim ybat 20, şuan hafif kasık ağrım var. dün aksam inanılmaz bir baş ağrısı felaket ötesi. bugün de sabahtan beri midem böyle bayılıyor gibi. ama göğüslerimde falan bişey yok. sadece midem böyle bayılıyor gibi oluyor öğürme falan da yok.acaba hamile miyim
Gebelik testi yapıp öğrenebilirsiniz

X