Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar göğüs uçlarım kızarık dokunamıyorum çok hassas birde çok yumuşak uçları belirgin değil resmen çözemedim kasıklarımda Cumartesi ağrı vardı dolu doluydu bugün bel ağrım var reglime 1 hafta var inşallah hamileyimdir sağlıkla ☺️

Belirtilerin nelerdi kuzum benim çok sevindim adına 💜🍁
çok tesekkür ederim benim tıpatıp regl belirtileri aşılamanın 14.günü sancılandım regl geliyo dedim tam başlamadı ertesi gün test yaptırdım 66 çıktı gogusler sis sert karın agrısı sancısı gece terleme gıbı benım regli de belirtim neyse tamamen aynısı canım suanda da ilave bi belirti yok hatta yok diye korkuyorum

asılama 28 eylul
son regl baslangıcı 15 eylul
carsamba beta 66
cuma beta 160

sımdı ben haftayı neye gore hesaplıcam kızlar anlamadım beta dusuk mu degılmı asılamaya gore 2 hafta yenı bıttı 3 baslıyo son regl gore 5 hafta nerdeyse

asılama 28 eylul
carsamba beta 66
cuma beta 160

sımdı ben haftayı neye gore hesaplıcam kızlar anlamadım beta dusuk mu degılmı asılamaya gore 2 hafta yenı bıttı 3 baslıyo son regl gore 5 hafta nerdeyse
Kuzu doktorlar son adet tarihini baz alıyorlar ama tabi ultrason daki haftası değişiklik gösterebiliyor ilk gebeliğin de her doktora gitmem de değişti ultrason haftası taki kalp atışını duyana kadar farklılık gösterdi ama doğumu son adete göre hesaplıyorlar

Kızlar pes etmek yok 🤣🤣
Screenshot_20211018-135613_1.jpg

asılama 28 eylul
carsamba beta 66
cuma beta 160

Kuzum stres yapma geç döllenme belki Allah biliyor Allah'ın izni ile güzel çıkacak sonuçlar bir bakmışsın 300 küsur Allah'ın izni ile 🥰🥲

Bu grupta paylaşımlar yapıp yorumları okuyunca insan umutlanıyor gerçekten ama hayırlı zamanda, sağlıkla gerçekleşsin inşallah tüm hamilelikler. Her şey nasip sonuçta.
Ya kalbinden öperim senin umutlar hep var kuzummmmm 🎈🌼🌸 inşallah göbüşler dolacak

asılama 28 eylul
carsamba beta 66
cuma beta 160

Canım 2 güne 2 katı artacak
Son 160×2 =320 pazar gormen gereken değer 2 gun geçmiş oluyor ya cuma vermişsin. Bu şekilde ortalama bi sonuç çıkarabilirsin insallah saglikla ilerler canim🌸🌸

X