2021 Aralık Anneleri

Ama tek kafamı kurcalayan şu oldu o kadar araştırdım okudum doğurana kadar hatta doğurduktan sonrada ikisini aynı anda emzirmek mümkün bunu söyleyen cok doktor ve deneyen cok anne var eğer sağlık sorunu yoksa ortada. Ben gittim hiç bir sebep yokken ortada emziremezsin onu kesceksin 3 ay sonra diyeni buldum emzirsem olmaz mı dedim yani emzirebilirsin diyenler var ama bence hem emzircem hem doğurcam olmaz dedi ama ben kesmeyi düşünmüyorum sağlığı etkileyen birşey cıkmazsa.

Başka bi doktordan da görüş al bnce

Başka bi doktordan da görüş al bnce
Cok bi doktor seçeneğimde yokta önceden devlette gittiğim özel klinik açtı biraz büyüsün ona giderim bide ona sorarım. Yani emzirebilirsiniz diye hep söylenirken neden böyle diyor anlamıyorum ama kesmicem kendimi cok kötü hissetmezsem ve bebek normal giderse.

İnşallah güzel gider ikisi de emer

Siz şimdi onu bunu bırakın da gece emmesini nasıl biraktiracagim ondan haber verin Bırakmıyor bu sıpa sabaha kadar tok olsa da Dün gece kucağa alıp yatıştırıp geri koydum bana mısın demiyor ortalığı duman etti. 1 saate yakın uğraştım en sonunda pes ettirdi

Bnde beklim şuracıkta
Atak olabilir bnce sizde bu ara bizde bi ara çok fenaydık bi tık azaldı
Bn bu gidişle komple memeyi kesicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…