2021 Aralık Anneleri

Benim kız da yürümeyi geç minicik boyuyla koşuyor suç isleyecegi zaman bana bakıyor ve guluyor hayir deyince de bırakmıyor gülerek devam ediyor bazen agliyor

Bizimki suya bum Br diye Bi ses çıkarıyor elindeki oyuncağı atarken hoppala diyor al ver anlıyor isteklerini işaret parmağıyla gosteriyor çok hareketli ama bazen göz teması az gibi geliyor bana ama gelişimi de iyi gidiyor herseyleri karıştırmak istiyor sanırım keşif dönemi o yuzden

Geçen hafta biz ataktaydık süpürge dahil herşey kucakta oldu sırtım pert

Bnmkide kağıt yiyor sürekli görmezsem yandık görürsemde zar zor ağzından çıkarıyorum

Bence bunlara kulağını tıka yoksa kendini yıpratırsin.Sonucta 3 tane çocuğun var bir tanesi özel çocuk bebekten farksız diğeri daha küçük,annen bile olsa cevabını vermelisin.Benim büyük kızım yasitlarindan cok cok farklı hepte öyle oldu diğer bütün çocuklardan farklı,banada diyorlar bu nasıl çocuk ?İnan bana en ideali rutin olan herkesle aynı olan

Maşallah prensese daha zorlaştı mi kolaylaştı mi yürüyünce oba göre kendimi hazırlayacağım

Cok tatlılar cok komediler ve bazende cok zorlar yakında gelir bi gelişme daha artık yaşlarına geldiler bakalım bizi neler bekliyor

Eee doğumdu,kırktı,ek gıdaydı,dişti,emeklemeydi,yürümeydi derken doğurduğumuz güne az kaldı doğum günü partisi yapacak mısınız? Yapacaksanız nasıl yapacaksınız bol partili olanlardan mı sade aile içi olanlardan mı ciciler alcak mısınız

Biz aile içi yaparız
Bi elbise alırım yeter öyle şatafat yapmam

Bende öyle düşünüyorum eşimin ailesi benim ailem bi kaç balon pastasını eğer çok saçma bi fiyat çekmezlerse belki farklı alırım o kadar. Yer tutup kutlamak moda biliyosun ama bana göre değil
Bana görede değil

Geçen hafta biz ataktaydık süpürge dahil herşey kucakta oldu sırtım pert

Bnmkide kağıt yiyor sürekli görmezsem yandık görürsemde zar zor ağzından çıkarıyorum
Ay ne anlıyorlarsa kağıttan saçma sapan şeylerden. Ben neyi sakinirsam ya da en tehlikeli ne varsa özellikle bulup uğraşıyor. Surekli ağzında bi geveleme hali ve görünce kaçıyor bizimki sırıtarak
Anneme de bişey diyemiyorum. Kızımda bizimle birlikte onlar da yaşadı ne sıkıntı varsa ve ondan da biraz pimpirikli oldular benim gibi

Neyi farklı özel değilse merak ettim canım?
Tabi sağlıklı olsunlar da varsin vasat olsun. Biz yasadik gördük saglik olmayinca hicbirseyin anlamı olmuyor ne yazık ki

Cok tatlılar cok komediler ve bazende cok zorlar yakında gelir bi gelişme daha artık yaşlarına geldiler bakalım bizi neler bekliyor
Ben kınadığım erkek cocuklarinda ne varsa görmeye başladım sonumuz hayrolsun
Bi kere restoranda soktum sevmedi şuan daha çok gezmeyi seviyor eee yeni öğrenmiş hünerlerini sergiliyor
Avmdeki oyun parkları
Biz bugün yemeğe gittik top havuzu varmis icine koyayım dedim zor aldım kendini kaybetti
Parti değil de aile arasında ufaktan süsleme yaparak kutlarız evde. ilk doğum günü ne de olsa azcık özenirim anisi olacak
Ama şöyle birileri hamur işleri yapsa sarmalar yapsa bide güzel tatlı yapsada yesem diye çok istiyorum bunu gelecek misafirlere yaptırabilirim bahaneyle
Gecen hafta yeğenimin doğum gününü kutladık. İki aile de bir araya geldi. Gelen herkes bir çeşit yapıp getirdi. Kardeşim sadece pastasını alıp süsleme yaptı. Cok da güzel oldu

erkek bende bende istediği verilmeyince çığlık atarak ağlıyor hemde ne çığlık
Benimde planım o yönde ama bakalım çokta bişey istemeye alışık değilim ama yapsalar iyi olur ufaktan süslerim bende işte bir kaç balon falan ama organizasyonlu yapılıyor ya artık genelde belki yapan olur aramızdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…