2021 Aralık Anneleri

Omlet değil ama tost makinesinde yumurtayı havuç patates falan herhangi birşeyle yapıyolar yağlı kağıt arasında pişiriyolar denemedim ama denicem bir ara
Yaa böyle çok miktar olmasın, yesin bitirsin istiyorum. Yumurtayı çeyrek yemiş olur bu tarifle. İlerisi için güzel fikir ama. Patates tostu da güzeldi kaşarlı filan, hatırlatmış oldun, teşekkürler.
Aynen oyalansın istiyorum ben de sağı solu keşfederken. Ben de ikilemde kalınca kızımın resimlerine videolarına bakıyorum
Ahaha annelik hep aynı demekki

dlay_32 tavuğu nasıl veriyosun robottanmi geçiriyorsun ben henüz tavuk vermeye başlamadım nasıl vereceğimi bilemedigim için birde tavukta çok fazla hormon olduğu için pek tavsiye edilmediğini duydum kararsız kaldım .bulguru yemeklerinin içine atıyorum bazen sorun olmadı.yaramazliga bizde başladık TV ünitesini kaldırıp tvyi duvara sabitlemeyi düşünüyorum bizimde favorimiz kablolar ve çekmeceler oyuncak istemiyor kumanda ve telefon istiyo:)

Tavuk market tavuğu değil annemler beklemişler kesmisler bende ordan getirdim.Uzun sure duduklude hasladim et kemikten ayrıldı elimle hafif ezerek veriyorum Benim oğlum puturlu yiyor çok şükür ama iyi pişirip direk ver bence alışsın.Organik tavuk satılıyor bu tür 1 bütün tavuk alsan bebek için baya gider.Yanina cam rendeden meyve rendele tavuk verip arkasından sıvı meyve ver böylece çiğnemeyi öğrenir

Çiğneme konusunda sorunumuz yok genel olarak pütürlü vermeye gayret ediyorum sabah kahvaltisinda bazen peynirini ekmek içiyle yediriyorum yada eline cicibebe veriyorum çorbasına tel sehriye atıyorum tavuguda deneyeyim organik bulabilirsem birde kaç öğün yediriyosunuz bebislere

Ya kızlar ben çocuğun eline bi şey veremiyorum korkuyorum boğazına kaçırır diye cicibebe falan yemek istiyor eliyle ya da muz falan tutup kendim yediriyorum güvenemiyorum ona siz veriyor musunuz

Ya kızlar ben çocuğun eline bi şey veremiyorum korkuyorum boğazına kaçırır diye cicibebe falan yemek istiyor eliyle ya da muz falan tutup kendim yediriyorum güvenemiyorum ona siz veriyor musunuz
Ben veriyorum cicibebe büyük ısırdığı zaman aliyoruk.agzindan yada sıvı biseyler veriyorum yumusatiyo meyvede veriyorum kontrollü olarak mesela kayısıyi ben elimde tutuyorum içini yiyor kendi muzda aynı şekilde ama ekmekten korkuyorum o sert olduğu için

O zaman tavuğu da yer ben sabah kahvaltı öğlen sebzeli etli yemek yada çorba akşam meyveli yoğurt veriyorum.3 öğün yiyor onun dışında emiyor ve mama içiyor mamayi sade içmediği için 1 mama kaşığı kaşık maması ekliyorum içiyor hem de tok tutuyor.

Bizim doktorunuzun verdiği liste tam uyamasamda uymaya çalışıyorum

Eklentiler

• 20220531_165746.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 74
Bizim doktorunuzun verdiği liste tam uyamasamda uymaya çalışıyorum
Teşekkür ederim bende sabah kahvaltı öğleden sonra meyveli yoğurt yada cicibebeyle meyve püresi vs. Akşamda kıymalı bir çorba yada sebzeli çorba yada kofte tarzı biseyler veriyorum bazende ekstradan kaşık maması veriyorum zaten memeye ara vermiyo ne kadarda tok olsa emiyo

Son düzenleme:
Herşeyi veriyorum ilk seçeneğim kendisine vermek oluyo hep eliyle kavrayıp yiyebileceği şeyleri baktım parça büyük alıyorum ağzından kendisi öğürüyor zaten. Evet kötü ihtimal insanı ürkütüyor ama dikkatli olursanız ileride rahat etmemiz açısından kendileri yemesi daha iyi olur.
Benimkide yutabilceği şeylerde öğürüyo ama o yemeğe verdiği tepki midesi bulanmış gibi.

Ben bahadır gel gel yapıyorum bay bay yapıyorum ama öğrenmedi. Onun yerine gitti yalancıktan öldürmeyi, ve fino köpeği gibi hızlı nefes almayı öğrendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…