2021 Aralık Anneleri

Amin inşallah gece beslenmesini min nasıl indireceğim bakalım
İşte ben onun için çabalıyorum aslında gece cok ağlasada vermiyorum meme ama asla uyumuyor nasıl ağlıyo bir görsen mecbur veriyorum o yüzden suan işe yaramıyor Şu diş olayları bitsin maksimum yaşına kadar istediğinde verirm ama sonradan zorda olsa kesicem çünkü ikimizde uykuyu güzel alamıyoruz.

Geldi mi simdi arkadaşlarımız Hosgeldiniz kızlar bir daha gitmeyin dercesine
Gönül dağı sever biri mi
Bizim bezler de çok azaldı, dolmuyor. Gece bezi bile boş, günde 3 bez değiştiriyorum ama dolduğundan değil, rahatsız etmesin diye. Terliyor zaten, görüyorum. Ama leke görmedim bezinde.

Bizimde aynı çıkıyor bezler bende tedirgin olmuştum ama yakın zamanda idrar tahlili vermiştik ateşi çıktığı için temizdi bir sorun olsa çıkardi. Sanırım cisle değilde terle atıyorlar o yüzden sorun etmiyorum

Anaaa geri gelmişsiniz, çok sevindim hoşgeldiniz. Ben sürekli yazmıyorum buraya belki ama böyle kayıplar olunca takip de edesim gelmemişti artık, iyiki geri geldiniz

Bizde arefe ve bayramın 1 ve 2nci günü eşimin köyündeydik, benim bebe hiç iyi uyuyamadı. Nasıl uyusun herkes bağıra bağıra konuşuyordu. Çocuğu zar zor uyutuyorum, odadan bir şey almak için zırt pırt içeri giriyorlar. İnsan biraz dikkatli davranır, ama nerde o ince düşünce, rezillik resmen Sizin köy biraz daha medeniymiş sanırım

Yok bizim köyde öyle hatta eşim hala alışamadı kavga ediyorlar zannedip duruyor benim bebe seste uyumaya alışık başlarda ben de uyarıyordum, herkes kafasına göre, bebek de uyanmayınca hiç dinlemediler. Bi de biz dışardan geliyoruz diye her gün bizim evdelerdi

Oh ne güzel yaaa benim eşim biraz evhamlı yoksa ben çok istiyorum

Bil sıvı vermen lazım canım.Ihlamur içiyorsa verebilirsin ben sabah kahvaltıda yarım çay bardağı veriyorum.Gunluk salatalık acur veriyorum eline dolu cisli bez az bizimde.Biz re Antalyadayiz ama klima çalışıyor surekli.

Oh ne güzel yaaa benim eşim biraz evhamlı yoksa ben çok istiyorum
Bebekleri cok narin yetiştirmeyede gelmiyo ya hemen hastalık kapmıyorsa. Sonra kendi başlarına hareket etmeye başladıklarında hemen hasta oluyolar alışık olmayınca. Banada vantilatörle gören hasta olur diyo rüzgarda gören hasta olur diyo sıcakta cıkarsam ah sen bu havada nereye böyle diyolar denize götürcem ah yanıcak diyolar sürekli bişey diyolar ama hasta olmuyorsa alışsın böyle şeylere.

Kocanıza bazen çemkirin Benim büyük de sese alışık, top patlasa uyanmaz, babası gibi aynı Ama bu küçüğüm hemen uyanıyor, bana çekmiş benim de uykum hafiftir

Veriyorum canım bir suluk ben bitiriyorum evde bide kreşte de içiriyorlar klima yasakladı doktor bize havayı çok kurutuyor öksürük yapıyor bebişe, ama yine de az yani çoğunluk öyleymiş sıkıntı yok demekki kışın artar

Hayırlı olsun bu benzin fiyatları ve genel pahalılıkta açılmamak en mantıklısı. Ben Balıkesirdeyim ama tatilci olarak değil sürekli
Çok guzel bi yerde yaşıyorsun tabi ben netten gördüm hep oraya gitmeyi çok istiyorum gocege gitmistik geçen yıl ora da harikaydı bidaha gitmeyi çok isterim ama mümkün degil

Tecrübelerini bekliyoruz
Biz ne zmn gitçez bakalım
Gerçi 2 günlüğüne gitmiştikte Bn bişi anlamadım
Rezillik anılarımı sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım
Ay öksürük en çok korktuğum zaten onun korkusundan tüm stresim. Arabada terleyecek, oralar sıcak terleyecek sonra rüzgar esecek başlayacak bizim kara bela öksürük Zaten öğün olarak yemediği için bizimki yemek konusunda hicbirsey yapmam sanırım Bir de şunu duydum bronşit için deniz havası iyi geliyormuş. Oraya kadar sağ salim varırsak bide deniz havası alsın bakalım bizim miniko
Aynı bazen serzenişi yazmak istemiyorum bile
Sağlıkla büyüselerdi. Valla bn abinin nasıl diş çıkardığını hatırlamıyorum ama böyle olsa unutmazdım
Bizimki de sabaha kadar emiyor ama yani gerçekten sabaha kadar Allahtan yanımda yatiyor da uyurken emziriyorum yoksa dayanamazdım. Sabaha karşı hersey meydanda ağız göz kayık bi şekilde oluyorum Gündüz de emerken dişliyor ve ben tepki verince bi silkeleniyor yazık. Isırmak istemiyor da kendini tutamıyor gibi bir hali var. Bizim de üst dişler geliyor sanırım
Gönül dağı sever biri mi
Gönül dağı sevilmez mi

Bende senin gibi düşünüyorum anneme göre bu havada bile uzun kol uzun bacak giydir diyor hastalığı çağırıyorlar diye diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…