2021 Aralık Anneleri

Üyelik iptali yapan bir üyenin mesajlarından o anlamı çıkardım. Emin olmadığım için de sanırım diye belirttim. Yanlış bilgiyse kusura bakmayın 🌼

varsayım üzerine boktan dedikodunuza beni nasıl alet edersiniz? Eşim okusa, hayırdır hacı bu nedir dese ? ki demez! Sizin amacınız yuva bozmak mı? Yazdığından böyle bir anlam çıkardıysan şikayet edersin abi bak durum budur. Bende gerekeni yaparım. Ne zamandan beri varsayımlar üzerine insanlara bok atar oldunuz? tabi bende sizin iğrenç mesajlarınıza bakarak böyle bir çıkarım yaptım, yanıldıysam kusura bakmayın diyip ortalığı toplamış olayım sizin gibi.

varsayım üzerine boktan dedikodunuza beni nasıl alet edersiniz? Eşim okusa, hayırdır hacı bu nedir dese ? ki demez! Sizin amacınız yuva bozmak mı? Yazdığından böyle bir anlam çıkardıysan şikayet edersin abi bak durum budur. Bende gerekeni yaparım. Ne zamandan beri varsayımlar üzerine insanlara bok atar oldunuz? tabi bende sizin iğrenç mesajlarınıza bakarak böyle bir çıkarım yaptım, yanıldıysam kusura bakmayın diyip ortalığı toplamış olayım sizin gibi.
Gerekeni yaptınız ve üyeliği iptal ettiniz diye düşündük zaten

hatta kazen in özelini de bdv de.kazen kısmı beni asla ilgilendirmez.

Gerekeni yaptınız ve üyeliği iptal ettiniz diye düşündük zaten

Yanlış düşünmüşsünüz, bakın izah edemiyorum sanırım, ben siteden atarım üyelik iptali yaptırmam. sizin mesajınızı okuyan C ceycey0406 alıntıladığım mesajda saçmalamış ve hemen kendisini aradım ama benden önce öyle biri zırvaladı dedi. Bu arada benden önce zırvaladı dediği de sizsiniz. O da beni ilgilendirmez ama diyip benim adımı sokmuş araya

Bahsi geçen üye üyelik iptali yapmış gitmiş... Ne tanırım ne bilirim bana ait hiç bir boku da bilmez.

Çok tehlikeli insanlarsınız, bana çok uzak Allaha yakın olmanız temennisi ile...

Mune Mune oku rezilliği

Son düzenleme:
Hediye aktif bebek gelmişti bi deniyim dedim resmen gazete gibi haşır huşur, çiş göstergesi yok, yan bantları esnek değil👀 prima kalitesi hep aynıdır diyordum ama premium ile arasında baya fark varmış şok oldum. Aktif bebek kullanip prima dandik diyenlere yok canim dedigim gunlere selam olsun😶

Sanırım kazenin bir sırrını ifşa etmiş ve olay çıkmış

"Kazen’in ilk evliliğinden bir çocuğu, isabel hanımdan da bir oğlu oldu benim bildiğim."

bu mu ifşa ? yahu bunu bütün site biliyor, bunun neyi gizli saklı nesi ifşa? Sitede her yerde yazıyorum bunu 2 oğlum ve ikinci evliliğimle gurur duyorum

Mune Mune rezil oldum benim 2 oğlum var ve bugün isabel isabel ile evlilik yıldönümüm... şok şok şok

bundan dolayı olay çıkmış, ikinci kez evlendim diye mi olay çıkmış : ) yazık demiştim ya x 2

kendi dedikodu ortamınızda boğulmanız temennisi ile dedikodusuz yaşayanlara iyi bayramlar dilerim

"Kazen’in ilk evliliğinden bir çocuğu, isabel hanımdan da bir oğlu oldu benim bildiğim."

bu mu ifşa ? yahu bunu bütün site biliyor, bunun neyi gizli saklı nesi ifşa? Sitede her yerde yazıyorum bunu 2 oğlum ve ikinci evliliğimle gurur duyorum

Mune Mune rezil oldum benim 2 oğlum var ve bugün isabel isabel ile evlilik yıldönümüm... şok şok şok

bundan dolayı olay çıkmış, ikinci kez evlendim diye mi olay çıkmış : ) yazık demiştim ya x 2

kendi dedikodu ortamınızda boğulmanız temennisi ile dedikodusuz yaşayanlara iyi bayramlar dilerim
Simdi kazen bey biz siz kimle evlisiniz onu bile bilmiyorduk...konu su sekilde gelisti bu uyelik iptali yapan arkadas ceycey icin ikinci evliligin diye soylememesi gereken biseymis onu soylemis...bi diger taraftafa eger sizin bu yazdiginiz ikinci evlilik konusunu yazdiysa burdaki arkadasimizda uyelik iptali yapanin sizin hakkinizda konustugunu sanmis..konunun sizle hic alakasi yokmus mervede zaten kazenle alakasi yok demisti, ceyceyin ikinci evlilik mevzusu uyelik iptali yapanin sizin icin yazdigi neyse ben okumadim ama onunla birlesmis yani.. sahsen grubumuzda kk da herkesin bayan oldugunu dusunenler var o derece uzagiz biseylerden, biz oyle dedikodudanda anlamiyoruz cok.. bugun gorduk isabel hanimla evli oldugunuzu herkesin bildigi biseymis halbuki dediginiz ozel durumunuzda paylasiyormussunuz ..uyelik iptali yapan arkadasin yorumlari yanlis birlestirilmis yoksa bizden yana yada B BirGunesDoguyor arkadasimizdan yana da konu yanlis anlamanin otesinde bir sey degil 🙏🏻 ceyceyde kazenin hakkinda diyince durumlar anlamsizca birlesmis 🤗 evlilik yildonumunuz kutlu olsun insallah rabbim nice guzel yillar nasip etsinn 🥰

Yani ikisini kiyaslayinca kotu amandiger markalara gore nasil bilemicem😶 ama tasma sizma olmadi henuz, paket bitesiye gunduzleri bunu kullanirim sk degistiririm dedim😂
Premium acaba en son kaç no var bezden kesene kadar yetecek no varsa sorun yok 🥶

Simdi kazen bey biz siz kimle evlisiniz onu bile bilmiyorduk...konu su sekilde gelisti bu uyelik iptali yapan arkadas ceycey icin ikinci evliligin diye soylememesi gereken biseymis onu soylemis...bi diger taraftafa eger sizin bu yazdiginiz ikinci evlilik konusunu yazdiysa burdaki arkadasimizda uyelik iptali yapanin sizin hakkinizda konustugunu sanmis..konunun sizle hic alakasi yokmus mervede zaten kazenle alakasi yok demisti, ceyceyin ikinci evlilik mevzusu uyelik iptali yapanin sizin icin yazdigi neyse ben okumadim ama onunla birlesmis yani.. sahsen grubumuzda kk da herkesin bayan oldugunu dusunenler var o derece uzagiz biseylerden, biz oyle dedikodudanda anlamiyoruz cok.. bugun gorduk isabel hanimla evli oldugunuzu herkesin bildigi biseymis halbuki dediginiz ozel durumunuzda paylasiyormussunuz ..uyelik iptali yapan arkadasin yorumlari yanlis birlestirilmis yoksa bizden yana yada B BirGunesDoguyor arkadasimizdan yana da konu yanlis anlamanin otesinde bir sey degil 🙏🏻 ceyceyde kazenin hakkinda diyince durumlar anlamsizca birlesmis 🤗 evlilik yildonumunuz kutlu olsun insallah rabbim nice guzel yillar nasip etsinn 🥰
Tam anlamıyla budur

Kazen,
seni de az çok bilgilendirmeye çalıştım birkaç gündür, sitede işleri güçleri yokmuş gibi birileri birileri hakkında konuşup konuşup duruyor, gereksiz bir merak hali var, hadi epeydir konuşuyorlar özellerden, telefonlardan, topiklerden dönüyor bir şeyler ama kendilerini aklayayım derken yüzlerine gözlerine de bulaştırıyorlar.

Dedikoduyu aaa çok ayıp diye kınayıp işin içinden sıyrılmak isteyenler dahi gıybet timi gibiler mübarekler.

Senle beni alakadar ediyor mu Ayşe’nin Fatma’nın evlilikleri, beraberlikleri, çocuk sayıları?
Ama bazılarını alakadar ediyor işte, he dedikodu yapıyorlarsa yapsınlar da kimse kimseyi suçlayıp kendini aklamasın, tencere dibin kara, senin ki benden kara misali.

1-2 gün önce bir topiğe daha aynı sebeple yazdım, merak iyidir de insanın yararına bir şeyi merak edersen iyidir, boş merak insanın başına çorap örer, biz bir şey yapmıyoruz bak, dedikodu yüzünden kendi kendilerinin başına çorap örüyorlar, güle güle giysinler.

X