2021 Aralık Anneleri

"Kazen’in ilk evliliğinden bir çocuğu, isabel hanımdan da bir oğlu oldu benim bildiğim."

bu mu ifşa ? yahu bunu bütün site biliyor, bunun neyi gizli saklı nesi ifşa? Sitede her yerde yazıyorum bunu 2 oğlum ve ikinci evliliğimle gurur duyorum

@Mune rezil oldum benim 2 oğlum var ve bugün @isabel ile evlilik yıldönümüm... şok şok şok

bundan dolayı olay çıkmış, ikinci kez evlendim diye mi olay çıkmış : ) yazık demiştim ya x 2

kendi dedikodu ortamınızda boğulmanız temennisi ile dedikodusuz yaşayanlara iyi bayramlar dilerim

Abi gerçekten yanlış yorumluyorsun. Arkadaş kulaktan kulağa misali sağdan soldan toparlarken yanlış toparlamış olabilir. Bu mu dedikodu dediğin şeyi bırak senin erkek olduğunu yeni öğrendi çoğu.

Bu kadar ağır söylemleri bu topikte kimse hak etmiyor. Tüm topik sizlere iyi bayramlar diler.

Abi gerçekten yanlış yorumluyorsun. Arkadaş kulaktan kulağa misali sağdan soldan toparlarken yanlış toparlamış olabilir. Bu mu dedikodu dediğin şeyi bırak senin erkek olduğunu yeni öğrendi çoğu.

Bu kadar ağır söylemleri bu topikte kimse hak etmiyor. Tüm topik sizlere iyi bayramlar diler.

Arkadaş benim özel hayatımdan size ne? Sağdan soldan benim hayatımı toparlamak size mi kaldı? İğrenç konularınıza beni neden alet ediyorsunuz?

Beni bu topiğin içine çekip neden beni hedef gösteriyorsun? Ben kendi işine bakanlara zaten iyi bayramlar dileyip onlarla bir durum olmadığını ima etmişim sen beni ısrarla topa neden sokuyorsun?

Şunu sakın unutma 2 kişinin bildiği asla sır değildir haberin ola

Arkadaş benim özel hayatımdan size ne? Sağdan soldan benim hayatımı toparlamak size mi kaldı? İğrenç konularınıza beni neden alet ediyorsunuz?

Beni bu topiğin içine çekip neden beni hedef gösteriyorsun? Ben kendi işine bakanlara zaten iyi bayramlar dileyip onlarla bir durum olmadığını ima etmişim sen beni ısrarla topa neden sokuyorsun?

Şunu sakın unutma 2 kişinin bildiği asla sır değildir haberin ola
Sırrım yok benim de elhamdülillah her şeyimi herkese zaten anlatıyorum. Özel hayatınız gerçekten kimsenin umrunda değil burda. Adınızı tek zikrettiğim cümle kazenle ilgili kısmı bilmiyorum cümlesidir.

Sorularınız şu an gerçekten çok saçma. Şaşkınlıkla bakıyorum sadece şu mesajınıza.

Sırrım yok benim de elhamdülillah her şeyimi herkese zaten anlatıyorum. Özel hayatınız gerçekten kimsenin umrunda değil burda. Adınızı tek zikrettiğim cümle kazenle ilgili kısmı bilmiyorum cümlesidir.

Sorularınız şu an gerçekten çok saçma. Şaşkınlıkla bakıyorum sadece şu mesajınıza.
Yahu sanki magazin muhabiriyiz de herkesin burda özel hayatıyla ilgili ne paylaştığını bilmek zorundayız .. ben şahsın evli olduğunu, "abi" olduğunu bile bugün öğrendim. Sanıyorlar ki anca onları konuşuyoruz. İlk defa böyle bir konu geçti ve inanılmaz şekilde saçma sapan bir şeye evrildi

Yahu sanki magazin muhabiriyiz de herkesin burda özel hayatıyla ilgili ne paylaştığını bilmek zorundayız .. ben şahsın evli olduğunu bile bugün öğrendim. Sanıyorlar ki anca onları konuşuyoruz. İlk defa böyle bir konu geçti ve inanılmaz şekilde saçma sapan bir şeye evrildi

Sen benim zekamla dalga mı geçiyorsun? Okuduğunu da anlamıyorsun sen. Özel hayatımı da bilme zaten, seni ilgilendirmeyen konuda da yorum yapma. Sana ne diyorum hala bana vık vık ediyorsun. İlk yazdığın hadsiz cümleye bir bak, ondan ne anlamlar çıkar bir hayal et sonra gel burada tartışalım. Saçmalarken düşünmezsen konu tabi evrilir.

merve merve senin adını anmadım sen ne diye konuya atlıyorsun? Saçmalık seni ilgilendirmeyen konuda sen konuda yokken konuya dalman.

Ya yok yulaf ezmesi değil miydi o hani bebekler şçin çiğnemesi daha kolay mı ne oluyo bi versiyonu daha vardı alcam ama neydi bulamıyorum
Lifalif ince ogutulmus lacivertli sarili paket. Ben cok pure gibi vermedigim icin hicbi seyi, bunu kullaniyorum un yerine. Cigniyor gibi yapiyor sipa. Eger un olarak lazimsa da robotta bizt bizt al sana un🥶

Arkadaslar benim gibi sadece bu konuya yazan cahil cuhela varsa kendi sayfamizda da paylasim yapip konusabiliyormusuz haber vereyim dedim😂

Ama aklima takilan bisey var
Hic bu konuda gormedigim yabanci kisiler profilimde paylastigimi begenmis, nerden gorduler👀
Sadece girip bakinca gorulmuyor mu?🧐
Nerden buldular beni?👀
Ay resmen tum bakireligim gitti😫

Evet evet ince öğütülmüş olan Bn yulaf unu aldım o daha rahat
Unu neyde kullanıyosun peki ne yapılır🙄
Lifalif ince ogutulmus lacivertli sarili paket. Ben cok pure gibi vermedigim icin hicbi seyi, bunu kullaniyorum un yerine. Cigniyor gibi yapiyor sipa. Eger un olarak lazimsa da robotta bizt bizt al sana un🥶
Yulaf iyi mi bebekler için yani yavan bişey ya vermek gerek mi alayım mı bide başka ne alabilirim ki hani alternatif bişeyler makarna alcam erişte şehriye alcam öğlen yedirmelik bişeyler lazım ama ne

Arkadaslar benim gibi sadece bu konuya yazan cahil cuhela varsa kendi sayfamizda da paylasim yapip konusabiliyormusuz haber vereyim dedim😂

Ama aklima takilan bisey var
Hic bu konuda gormedigim yabanci kisiler profilimde paylastigimi begenmis, nerden gorduler👀
Sadece girip bakinca gorulmuyor mu?🧐
Nerden buldular beni?👀
Ay resmen tum bakireligim gitti😫
Herkes goruyo 😂 profilin herkese tüm üyelere açık ancak e tüm üyeler olmayınca kim görecek takip ettiğin arkadaşlarini da acabiliyosun ,"sadece ben "yani kendini de yapabiliyorsun
Screenshot_2022-07-08-22-51-18-97_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg

Eklentiler

• Screenshot_2022-07-08-22-51-26-98_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg
    Screenshot_2022-07-08-22-51-26-98_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 29
X