2021 Aralık Anneleri

bu konu da artık kimse bana bir şey sormasın.özellerden de soruyorlar çok yoruldum.ben kendi hayatıma odaklanıyorum artık.herkesin yolu açık olsun.birbirimizden de uzak duralım her zaman ki gibi.bdv de okuduğum konunun bile kritiğini özelden dost sandığın arkadaşla yapmak hataymış.ben bunu anladım.bundan sonra kabuğuma çekiliyorum.eğlenip çıkacağım siteden kankalarımla.kimsenin de hiç bir şeyine karışmayacağım iyi ya da kötü.

Ama merveye atarim demistiniz oda atin demisti ss lutfen unutmayalim sahip cikalim sozumuzee

K kim i kim c kim nolursunuz
A Asyaseyit bana da söyle bu istihbarat nerede
Kazen bey ile isabel hanim evliymis bu gizli bilgi degil herkes biliyor c yok onu unut vatkenaydu ceyceyin sirrini paylasmis demis ki senin bir cocugun var ama kocanin ikinci esisin onun 2 3 cocugu var demis..halbuki bu ozel bilgiymis...ceycey ona guvenip soylemis...ceyceyde sinirlenip vatkenaydunun ona soyledikelrini paylasmiss merve icin varos dedigini iddia etti ss paylasirsa inanirim ben yoksa inanmam bideee mervee bebek bezini yikayip kurutup bidaha kullaniyomuss hemde goon marka olaniiii dedikoducu oldufumu ispatladim suan

Seni gidi dedikoducu
Lennn inşallah ban yemeyiz toplu gidiş olmaz

Ay bayılcam

Kazen erkek mi yani burası kadınlar kulübü değil mi yav
Ay çok ucuz bir çekişmeymiş beklediğim randımanı alamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…