2021 Aralık Anneleri

Ben kazen kısmını bilmiyorum. Kendi üyelik iotali yaptırmış burda baskalarıyla filan tartıştı. Olaylar büyüdü benim de kulağıma benle ilgili olan kısım geldi. Ben olaya komple hakim değilim.
K evli ve esi c mi? Anca oyleysee olabilir sadece bak korkudan isim veremiyorum sana soyleyen kisinin dogru soyledigine eminmisin merve belli olmaz ekran isteseydinn kesinsede helal olsun demekki cok vakitli insanlar bunlar benim hayal gucum sadece acaba bu insan sarisinmi esmer mi uzun mu kisami kapalimi acik mi oluyor biraz sinsilesmem lazim 30 yasina geldim acaba bu varosmudur kelimesini hic kulanamam ahh varosella ah saftirella olacak benim adimda

Ekran istemedim. Muhabbetten tiksindim. Var istersen filan dediler de. Ben yine işte varoş oldugum için cenemi tutamayip bildiğimi saldım ortaya Bahsi geçen kişi de kendine doğan söz hakkını kullanır dedim ama kullanmadı gitti. Dilerse bana her yerden ulaşabilir yanlış bilgi vermişler hakkımda konuşma sus diye. Instagramım da numaram da herkeste var.

K i ile evliymiş bunu da mesajlarından öğrendim o kişinin

Böyle şeyleri nereden öğreniyorsunuz çooocum, şahıs üyelik iptali yapmasa, ben de mevzuyu anlamak için mesajlarını kurcalamasam öğrenmeyecektim
Aferin sana gündemde dün konuşuldu da kurcalamadım her Zmn olan şeyler diye buraya yazılınca merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…