2021 Aralık Anneleri

Hurmali pudingi og naturelden siparis veriyosun hemen geliyo bittercim😂😂😂 baktim hurma cok pahali, gidem de hazir yapilmisini alam dedim hahah

Once ben kendim koparip verdim tadini alsin diye sonra tadini cok sevdi hevesli hevesli kendi saldirdi. Koydum onune biraz kendi disledi biraz ben verdim🥶 benim bir parmagim uzunlugunda iki parmagim genisliginde serit halinde kesip koyuyorum onune eger o yiyecekse. Rahat tutabilmesi icin.

Zaten buyuk isirsiginda ogurup cikariyorlar masallah ya korkmaya gerek yok sadece gozumuzu ayirmamak yeterli
Ben de senden görüp bir deneyeyim dedim, pankekler paramparça, pankekler perişan 😂

Arkadas sirayla ataklari saymis olabilir bu 6.sı diye demistir
Olabilir. Ben direkt 6. Atak diye araştırdım ne zamanmış diye.
Bilmiyorum o karşıma çıktı normalde doğmasına göre hesaplayinca 26-28.5 haftalar arası oluyor şuan ama bilmiyorum bu ataktan başka bişey olamaz çok garip zorluyor
5. Sıçramaymış o. Bu bitince 36 ya kadar rahatsın. Bizim de yeni bitti ve gerçekten bittiği gün eşim daha iyi filan dedi. Atak haftasında olduğunu ve bittiğini bilmiyordu.

Kan olduğuna emin misin? Muzds iplikler oluyomuş kakada. İnşallah karıştırmışsındır. Ben ikisi de nasıl oluyor görmedim ama.
Evet eminim muzuda az yedi. Aslında elmanın 2. Günündeydik bugünde cam rende de yapayım dedim. Suyu çıktı tuhaf oldu 1 çay kaşığı bile yediremedim. Dedim bari muz vereyim ne olacak. Hafif yeşil kanlı yaptı

Evet eminim muzuda az yedi. Aslında elmanın 2. Günündeydik bugünde cam rende de yapayım dedim. Suyu çıktı tuhaf oldu 1 çay kaşığı bile yediremedim. Dedim bari muz vereyim ne olacak. Hafif yeşil kanlı yaptı
Ceviz vs kuruyemiş verdiysen onlar yapmış olabilir

Yok kız öyle değil, benim yapmamda sorun yok, evladın yemesinde sorun var 😂 bir lokma yedi gerisini parça pinçik etti 😂
Hahah belki tadini sevmedi? Belki de senin vermeni istedi hep👀
Işte bu püreli sevmiyo minik parça daha iyi yutuyo muzu mesela püre hiç svemedi hiç yemedi elimle verdim minik minik koparıp çok yedi hep
Hee catalla dedigim pure haline getirmiyor zaten az parcaliyor bebisim🥶 tabi abanirsan pure de olabilir😂

Kizlar sizin bebelerde gece sürekli uyanıyormu zombi gibi oldum artık bende bebek uyusa bile uyumakta zorlanıyorum ama dinlenemiyorum da
Evet maalesef beşiğe indir kaldır artık rüyamda bile uyandığını görüyorum 😂

Bence boşvermelisin. Her bebenin ayrı zamanlarda olacak. Zamanı gelince olur.

Biz ters emekliyoruz :) zamanı gelince yapması gerekenleri yapar her bebeğin gelişimi farklı acele etmeyin sonra peşinden kosturmaniz gerekecek:)

Karın üstü bırak bol bol, kendini kaldırır kolları güçlenir. Kasma hiç, ne zaman ne yapacağına kendileri karar veriyor zaten
Yoook yook yaa yanlis anladinizz 😅 tabiki hepsinin zamani var tabiki her bebek farkli hemen hemen sirali surecler yasiyoruz, ortalama ayni zamanda dönduler ayni zamanda oturdular yapmayan var hizli yapan yavas yapan var amaa ortalama ayni, o sureclerdede bahsettik ya birbirmize su sekilde yapti soyle oluyor boyle oluyor diye, ben cikardigim etkinleri yaptiriyorum cirtli kitap hareketli kitapla oynatiyorum hikaye okuyorum bazen skılıyor suan tek cabasi kollarinin ustune kalkmak sonra yigiliyor ve sinirleniyor bende sordum size ki yapilan bise varsa cocuguma yardimci olayim zaten etkinlik yapiyoruz bisey daha varsa ogreneyim ekleyeyim diye yahuuu😅😅😅🤣🤣

X