2021 Aralık Anneleri

Aman patavatsız kıtlığı mı var çıkıyor bi yerden işte 😬
son aylarda bebek kilo aliyor sen almiyorsun oglumda son aylarda ben bi ay once 62ydim bi ay sonra kontrole gittim yine 62 ciktim doktora aa bebek hic kilo almamis dedim tam tersi bebek kilo almistir sen almamissin cok guzel dedi gercekten de oglum kilo almis.sen bakma bu akrabalara falan hem de cocuk dogruyoruz biz dunyaya bi canli getiriyoruz tabi kilo alacaz veririz herkes kendine baksin bosver hamileligin tadini cikar bebis saglikli sen iyisin cok sukur gerisini umursama😊

Ya ben de oyleyim bugun meyve ile gecirecegim diyorum yok kesmiyor illa cikolatali birseyler yemem lazim 😅bir de canim istediyse aklimdan cikmio muhakkak yapmam lazim 🤭aldigim kiloda degilim de seker korkutuyor beni 🙈
Siz yine cikolata falan diyosunuz benim canim cips kola boyle sacma sapan seyler istiyo😅

son aylarda bebek kilo aliyor sen almiyorsun oglumda son aylarda ben bi ay once 62ydim bi ay sonra kontrole gittim yine 62 ciktim doktora aa bebek hic kilo almamis dedim tam tersi bebek kilo almistir sen almamissin cok guzel dedi gercekten de oglum kilo almis.sen bakma bu akrabalara falan hem de cocuk dogruyoruz biz dunyaya bi canli getiriyoruz tabi kilo alacaz veririz herkes kendine baksin bosver hamileligin tadini cikar bebis saglikli sen iyisin cok sukur gerisini umursama😊
Ya zaten bahsettiğim kişi çok şişman
Bence yanına arkadaş arıyordu 😂😂
O an bi moralim bozuldu ama geçti sonra
Ayrıca alırsam da alırım eşim hiç dert etmiyor
Ben kısıyorum diye kızıyor hatta
Çocuk sağsalim doğsun zaten gerisini veririm
Süt için çok kasmamaya karar verdim
Bi kısım da süt savaşı verirken alıyor gördüklerimden 😬

Hahaha bol bol yuruyus yapariz almayiz cok bence. Kafana koydugun herseyi basarirsin ben inanıyorum😄

Bende öyle aldığım kiloyu fazlasıyla vermiştim 2 senemi felan aldı ama olsun inş bu kilolarıda veririz Allah'ın izniyle sağlıkla sıhhatle zamanında alalım yavrularımızı kucağımıza inşallah
Benim iki ayımı aldı 🤣 Aynen canım sağlık olsun bebişler iyi olsun da kilolu arkadaşlar da takmasın kafaya onlar teferruat 😊

Sana kilo alirsin demisler esimin teyzesi bana kestanesekeri kabak kabak bise oldun bu hamileliginde dedi yani teyze ne demek istedin kotu biseymi iyi biseymi diye sorunca kivirdi yok canim kotu degil dedi konuyu degistirdi zaten herkesi parcalayasim var 😂

Ya ben de oyleyim bugun meyve ile gecirecegim diyorum yok kesmiyor illa cikolatali birseyler yemem lazim 😅bir de canim istediyse aklimdan cikmio muhakkak yapmam lazim 🤭aldigim kiloda degilim de seker korkutuyor beni 🙈
Evet dikkat etmek lazım kafein de var içinde unutmayalım kahve içmeyip çikolataya gömülmeyelim 🤣🤣

X