2021 Aralık Anneleri

Birkaç uzman videosunda sert Ezine peyniri olmalı demişti ben hep Ezine alıyorum o yüzden. Kaşar olarak da eski kaşar yiyorum.
Günde 2 ceviz de mutlaka hap gibi tüketilmeliymiş.
Yumurtayı her gün farklı suretlerde bir şekilde teneke çalışıyorum 🤣
Ezine mi ama çok tuzlu değil mi geçen iki gün yedim tuzdan tansiyon fırladı mahvoldum. O yüzden süzme peynir yiyorum kaşarı sade sevmem anca tost da olacak hele eski kaşar ağzıma sürmem.cevizde sevmim zorla yiyorum dilimi yara yapıyor offff yararlı şeyleri sevmiyom 🤣yumurta sıcaktan tüketilmiyor ki 2 gün arayla kışın iyide

Ezine mi ama çok tuzlu değil mi geçen iki gün yedim tuzdan tansiyon fırladı mahvoldum. O yüzden süzme peynir yiyorum kaşarı sade sevmem anca tost da olacak hele eski kaşar ağzıma sürmem.cevizde sevmim zorla yiyorum dilimi yara yapıyor offff yararlı şeyleri sevmiyom 🤣yumurta sıcaktan tüketilmiyor ki 2 gün arayla kışın iyide
Benim tansiyon hep 9a 5lerde bana tuzlu koymuyor 🤣
Ceviz günde 2 tane yara yapmaz kız at ağzına ben de sevmiyorum pek yağlı geliyor kuru kayısının içine falan koyuyorum bazen ara öğün olarak.
Çırpılmış yumurta ve menemen her gün olsa yerim yaz kış 🤣

Büyük kızımda 23 kg aldım 46 ile hamile kalmıştım. Eski kiloma geri döndüm üstüne hiç eklemedi ben de almaya çalışan taraftanim🙈
Bende öyle aldığım kiloyu fazlasıyla vermiştim 2 senemi felan aldı ama olsun inş bu kilolarıda veririz Allah'ın izniyle sağlıkla sıhhatle zamanında alalım yavrularımızı kucağımıza inşallah

Benim tansiyon hep 9a 5lerde bana tuzlu koymuyor 🤣
Ceviz günde 2 tane yara yapmaz kız at ağzına ben de sevmiyorum pek yağlı geliyor kuru kayısının içine falan koyuyorum bazen ara öğün olarak.
Çırpılmış yumurta ve menemen her gün olsa yerim yaz kış 🤣
İyi bari ama yinele dikkatli ol bn iki gün üst üste yedim tansiyon 20 ye Fırladı sonra düştü 16 zar zor düşürdüm 3 gün salatalık yoğurt yedim anca düştü düşük olsun da yükselmesin

Ya bana bi akraba oo rahat 100 olursun son aular çok alınıyor dedi
Çok gerginim
Hu arada şimdiye kadar maksimum 7 8 almıştırım
Ama şimdi annemlerdeyim diye çok saldım
Kendi evimdeylen daha dikkayliydim 😥
yani böyle akraba da olmaz olsun mümkünse yav bu nedir gebe kadına edilecek laf mı şimdi bu:sinirli:

Yaaa benimki erken oluyor sanki ben olmasam mi acaba cok karisti aklim kendi kafamdan is yapmis olmayim yaa hemsire gel cuma gunu dedi ama korktum yine ben 🤣
Canim bana bayram kncesi gel demisti ebe ben doktorumla konustum bayram sonrasi gittim sat a gore 19+6 ben de agri yapti suanda da haraket ettiremiyorum gece de surekli uyandim hani bir yere falan gideceksen goz onunde bulundur istersen

Kizlar kek falan yapip yiyor musunuz 🙈ben kendimi durduramiyorum
Ben de bu ara tatlıya düştüm çok fena 😥
Bu zamana kadar pek aram yoktu şimdi istiyorum ki ağzımdan çikolata şelalesi dökülsün 🤣🤣
Evde yapmiyim yememek için diyordum ama dışarıda yemeye başladım o yüzden evde yapıyorum şimdi şekerini azaltıyorum Hindistan cevizi şekeri yulaf unu kullanıyorum gibi çabalar 🤣

Ben de bu ara tatlıya düştüm çok fena 😥
Bu zamana kadar pek aram yoktu şimdi istiyorum ki ağzımdan çikolata şelalesi dökülsün 🤣🤣
Evde yapmiyim yememek için diyordum ama dışarıda yemeye başladım o yüzden evde yapıyorum şimdi şekerini azaltıyorum Hindistan cevizi şekeri yulaf unu kullanıyorum gibi çabalar 🤣

Ya ben de oyleyim bugun meyve ile gecirecegim diyorum yok kesmiyor illa cikolatali birseyler yemem lazim 😅bir de canim istediyse aklimdan cikmio muhakkak yapmam lazim 🤭aldigim kiloda degilim de seker korkutuyor beni 🙈

X