2021 Aralık Anneleri

Bende şunu beğendim

Amin çok güzel gözünaydın
İnsan çok üzülüyor şükür ki güzel sonuçlar çıktı
demek ki bunu da yaşamamız gerekiyormuş diye düşündüm. böyle bir durum karşısında napacağımız bile bir imtihan olabilir bizim için. Allah herkese göz aydınlığı versin, herkesin yüzünü güldürsün rabbim

Ben gobegimin ustunde tutuyorum canim haraket edince omuzum karisik agriyor daha 2.dozu var bir de

1hafta önde yada geride olabilir tamamen normal bi durummuş ben doktora sormuştum benim ilk gerideydi şimdi önden gidiyor kafanıza takmayın:)

1hafta önde yada geride olabilir tamamen normal bi durummuş ben doktora sormuştum benim ilk gerideydi şimdi önden gidiyor kafanıza takmayın:)
Teşekkür ederim cevabınız için.. Hiç olumlu konusmayinca ve perinatologa yönlendirme diyince bi kötü oldum Umarım hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız

Ben bugün Biontech oldum haftaya Tetanoz olcam. Bide önümüzdeki haftalarda şeker yüklemesi yapılıyor galiba kızlar ne düşünüyosunuz çevremdeki çogu kişi şeker yüklemesi yaptırma dedi bana
Nasıl karar verdın asıya eczacı bi çocuk kesınlıkle olma dedı öyle kafam karıştıki

Ben bugün Biontech oldum haftaya Tetanoz olcam. Bide önümüzdeki haftalarda şeker yüklemesi yapılıyor galiba kızlar ne düşünüyosunuz çevremdeki çogu kişi şeker yüklemesi yaptırma dedi bana
Neden bn yaptırcam oğlumda da yaptırmıştım
Normal günlük yendiğimiz tatlı kadar verilen doz diyenler hiç tatlı yemiyor mu
Anne de şeker filan varsa bebek Allah korusun bişi olur herşey önlem amaçlı şeker
Tehlikelide

Ben de tereddutteydim canim ama o kadar canim sekerli seyler istiyor ki bugun ebe mesela dun yedigim seker oraninin doktorun istediginden daha fazla oldugunu soyledi

Ben yaptırmayı düşünüyorum. Benim sülalede var seker annemde henüz yok ama teyzelerimde filan var. Nolur nolmaz yaptırayım istiyorum.

Benim doktorum biontek ile tetanoz arasında 15 gün olsun dedi
Şeker yüklemesi bence önemli ya gebelik şekeri çıkarsa nasıl anlaşılacak olcmeden

Ay bugün benim biraz karnım ağrıyor gibi
Akıntım da var ama temiz lekeli filan değil
Tedirgin olsam mı?
Bi de sanki tekmeliyor gibi de bi yandan
Büyüdüğü içindir inşallah ya
Hafif Bnde var akıntı temiz olduğu için sıkıntı yapmıyorum zaten akıntım hiç bitmediğinden
Nihayet beyfendi tekme atmaya başladı bi çalşkala göbüşünü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…