2021 Ağustos transfer bekleyenler

Benimde 14 ünde transfer oldu 6 eylülde ilk ultrasın muayenesi varmış o zamana kadar bekliycem aynı duygular bende de var acaba kesesi görünücekmi o kadar beklemeden bi gitsem mi. O gittiğim de kalp atışıda duyulucak kadar olmuş olur mu falan falan böyle bende bi yazılar bununla ilgili konuşmalar arıyorum temmuz 27 son adet tarihim,14 ağustos transfer, 6 eylül ilk muayene sizce kalp atışıda duyulur mu ?

Hiç bilmiyorum ki bana hiç birsey demediler pazartesi kontrol var dediler sadece bende 30 ağustos ta gideceğim kese kontrolü için aşırı iştahsızlık var bende su bile zor içiyorum ya

Haftaya herhangi bi kadın doğuma keseyi görmek için gitsem görebilir miyim acaba?Çok heyecanlıyım da 9 ağustosta transfer yapılmıştı bana da.Ya da dayanamayıp bu cuma gideceğim
Benim 14 ağustosta transfer oldu doktorum haftaya salı günü 31 agustosa randevu verdi kese için. Sonraki hafta da 6-7 Eylül gibi kalp atışı için gelirsin dedi.

Benim 14 ağustosta transfer oldu doktorum haftaya salı günü 31 agustosa randevu verdi kese için. Sonraki hafta da 6-7 Eylül gibi kalp atışı için gelirsin dedi.
Hiç birimiz hiç bir şey bilmeyince ne zor yahutransfer den ne kadar sonra kese kalp atısı ne hıssetcem ne belırtı olmalı yada o belırtıler olmamalı mıkafamda delı sorular....

Demek ki beni 7 eylülde çağırdığında hem keseyi hem kalp atışını birlikte halledelim istedi uzaktayım diye bir daha gel git oksun istemedi

Hiç birimiz hiç bir şey bilmeyince ne zor yahutransfer den ne kadar sonra kese kalp atısı ne hıssetcem ne belırtı olmalı yada o belırtıler olmamalı mıkafamda delı sorular....
Ya vallahi öyle hepimiz bi diken üstündeyiz.hepimiz birbirimizden Ümit edip bi şey durmak İçin bekliyoruz

Ayyy inşallah kuzum insallah hepimiz guzel bi hamilelik gecirelim
Ben kendıme seni hedef gösteriyorm. Senınkı 2 sinde transferfi benım 10unda yani 1 hafta öndesın. Yarın kalp atısı duyarsanız ki inşallah haftaya da biz duyarız modundayım

15 gundur Bukadar yatmaya alısmısken haftaya okullarda acılacak iş başı nasıl yapılır yahu

idrara sıkışık kalmak sorun değil dimi canım ben de tutarım diye düşünüyorum aşılamalardan tecrübe :)

valla zor oluyor ama tutuyorum ben aşılamada 2 lt içtim bir de hemen sıkışmadı benim inşallah bu sefer de sorunsuz atlatırım :) kızlar peki tavuk haşlama yiyor musunuz tavuk normalde ben pek tüketmem ama bazı drlar önermiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…