2021 Ağustos transfer bekleyenler

CANIM MAŞALLAH HAYIRLISI OLSUN TEBRİK EDERİM ALLAH KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN ...

Ya ciddi misin içime su serptin yemin ederim . Çok çok teşekkür ederim hadi totem yapalım. Pazara kadar hiç bişey yapmak yok . Pazar direk kanda bakalım.
M MUTLUGULL
İtiraf ediyorum ikinizi okuduktan sonra bgn kendime yapmayacağım diye söz verdiğim halde gittim erken gebelik testi aldım. Yaparken de kendi kendime dedim hatta suan 45 TL yi çöpe atıyorum diye nitekim öyle de oldu hic birsey çıkmadı hic de üzülmedim. Atraksiyon yaşadım şimdi persembeden önce yapmama sözüme geri döndüm. Sizi de davet ediyorum 12 transferleri persembeden önce yapmayalım lütfen

Hahahahha. Okurken güldüm kendi halime ya. Ben birde üzüldüm sabah . Söz veriyorum yapmayacağım.

Yaaa gerçekten beni de güldürdün ya valla biz pazara kadar dayanma kararı aldık ama hadi bakalım ne kadar dayanabileceğiz

Merhana 3 agustos transfer oldu 5. Gün embriyosu 10 gun test sonucum 74.54 12. Gun test sonucu 194.54 cuma günü kese gorulucek . Herkeain gönlune gore olsu

Gene olmadı kızlar(((yasmin hapı verdiler bir ay daha ertelendi. İyice temizlememiş rahim (((diyor iyi kaliteli embriyo var şimdi transfer yapsam tutmaz onu kaybetmek istemiyorum diyor dok doğru aslında bu yüzden kabul ettim nasip(((ben sizi takip edecem tablo her gün bakarım Herkese bol bol şans kızlar

Hayırlısı olsun kuzum.Doğru demiş kalitelisini kaybetmemek en iyisi.Sıkma canını hayırlısıni dileyelim Allahtan.Bende ilk transferi kaybetmiş biri olarak seni anlıyorum çok iyi.Uzaktan üzme kendini destekte üzüleceksin elbette.En yakın zamanda sağlıklı bebişlerine kavuşursun inşaAllah

Geç olsun güç olmasın benim embriyolarınm martta toplanmıştı kaç ay hep ertelendi baska sebepler cıktı nasip bu zamanaymisondan hiç üzülme hayırlısı olsun inşallah

Sağol canım Gitcem tatil keyfini bakacam)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…