2021 Ağustos transfer bekleyenler

maaşallah :) yükselir Allah' ın izniyle güzel düşünün, moralinizi yüksek tutun :)
Çok şükür artmış zaten daha anca artacak merak etme güzel gidiyor herşey 🤲💙
Masallaaahahh ne güzel haber bu🥰🥰

Ya hep güzel haber beklerken bi tarafım Yinede endişe ediyordu ve korkuyordu açıkçası ama o kadar mutluyum Kİ anlatamam 😭😭☺️☺️ Allah’ım hepimizin kucağımıza almayı nasip etsin 😍😍

Ya kızlaaaaaar ben geçen gün yaptım test dedim Ya.6.günğmdü erken filan diyorduk 1.77 çıkmıştı ama ümidimi kaybetmemeye çalışıyorum ama üzüldüm demiştim.Bugün 8.günüm eşimin zoruyla yine bi kan testi yaptırmaya gittik.Test negatif yazıyor ama betahcg değeri 30.27 gözüküyor.Bu çok güzel ve mutlu bi haber dimi 🎉🎊🎉🎊🎉🎊 😍😍😍 yani cuma normal kan test günüm ve o zamana kadar yükselir inşaAllah değerlerim kesin net ve güzel haberler alırız 🎊🎉😍
Tebrikler canım benim demistik çok erken diye 😘💕

Arkadaşlar merhaba bende pazartesi transfer olacağım inşallah.Bu ikinci dememem olacak.sizlere bir şey sormak istiyorum cd56 testi sonucuna göre prograf ilaç kullanan ve serum taktıran oldu mu acaba

Kızlaaaaaaaarrr ben şu an mal oldum.
Sabah eşim aşıya gıdecektı bende takıldım pesıne nasılsa çıkmaz daha 7.gun kan versem nolcakkı dıye.. Sımdı sonucta çıkmıs 135🙈🙈🙈🙈

Afalladım sımdı bakınca 💚
Çok güzel haber. 🤗 Güzel güzel artsın ve sağlıkla kucağına al insaallah.🤲 5. Gün embriyosu muydu? Belirti var mıydı?

X