2021 Ağustos transfer bekleyenler

Merhabalar aranıza yeni katıldım benimde 12 ağustos transfer günümdü .. henüz ilk deneme hepimiz hayırlı haberler alırız inşAllah bu kasıklarda ki ağrı ve göğüslerdeki hassasiyet normal demi?
Dvet ben de12 sinde transfer oldum benim de hastalanıcakmışım ağrım oluyo ara ara hepsi normal merak etmeyin

amin canm benimde 7 Ağustos 1 tane 3.gün embriyosu transfer edildi.Hayırlı mutlu sonuçlar alırız inşaAllaj ben dayanamadım dün kan testi verdim bugğn akşam alacağım inşaAllah

Ay ben yukarıda arkadaşa 7 Ağustos demişim 9 ağustosta oldu Benşm dün 6.günümdü test yaptırdığımda.Ondan öı acaba daha kana karışmadı

Daha cok erken canım acele etme inşallah çıkar
İnşaAllah olumsuz düşünmemeye çalışıyorum.Kendimi düşükte olsa etkilenmeyeceğim diye hazırlamıştım cumayı bekleyeceğim daha erken nasılsa diye ama insan üzülüyor yaaaaa.2.deneme olduğu İçin daha bi duygusallık sanırım

Ay ben yukarıda arkadaşa 7 Ağustos demişim 9 ağustosta oldu Benşm dün 6.günümdü test yaptırdığımda.Ondan öı acaba daha kana karışmadı
Aynı gün transfer olmuşuz canım 6. Gün hiç birşey belli olmaz bide 3. Gün embriyosu moralini bozma beklicez test gününü çok güzel olacak inşallah istediğimiz olurmu bilmem ama hakkımızda hayırlısı olacağına inanıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…