2021 Ağustos transfer bekleyenler

M MUTLUGULL N nuray1033 M Mimi9 12 Ağustos transferi 4 kişi olmuşuz Ben de bir belirti yok ama ben zaten iki gebelik yaşadım biri 6 biri 9 haftalığa kadar gitti çok belirgin bir belirti yaşamadım o zamanlarda. Ara ara kasık agrim oluyor ama o bence progestan fitilden kaynaklı transferden önce de fitil kullanmaya başlayınca arada agriyordu. Umarım hepimiz pozitif sonuç alırız. Ben persembe günü test yapacağım evde

Hayırlısı olsun senin için de.❤ Hepimizin pozitif olur ve sağlıkla devam eder Umarım. Ben evde test yapmayacağım ya korkuyorum.

Insaallah sağ salim kucağına alırsın. Ben bu kez test gününü bekleyeceğim. Ama pazara denk geliyor. Pazartesiyi mi beklemem lazım?
Pazartesiyi bekleyebilirsin ya da özel hastanelerin acil servislerinde ücret karşılığı yaptırabilirsin. Burada 60 tl gibi bi ücrete yaptirmistim ben

Pazartesiyi bekleyebilirsin ya da özel hastanelerin acil servislerinde ücret karşılığı yaptırabilirsin. Burada 60 tl gibi bi ücrete yaptirmistim ben
O zaman özelde yaptırırım şuan zaman hiç geçmiyor 1 gün daha beklemek zor. Ne kadar sürüyor test sonucunun çıkması?

İnşallah hayırlısıyla güzel sonuçlar alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…