2021 Ağustos transfer bekleyenler

Ay valla kuzucum minicikte olsa kese görsek biraz rahatlayacağım. Aslında kimisi erken diyor çünkü bugün transferden sonra 14.günüm. Son regl tarihimi baz alırsak 4+0 görünüyor bugün inşallah görünür Allahim🤲🤲
Kimisi son adet tarihi diyo kimi hesaplamalar transfer gununu baz aliyor. Transfere gore hesapladiginda 4+5 olmalisin . En dogru sonucu ultrason veriyo aslinda. Doktor ultarasona baktiginda diyo sukadar hafta su kadar gunluksun. Kesede yolk sac gorunuyomu onu da sor. Hayirli haberler olsun insallah dualarimiz seninle❤🤲

Herkese merhaba aranıza yeni katıldım. Allah hepimize hayırlısıyla anne olmayı nasip eder inşaallah. 12 ağustosta transfer oldum. 2. Denemem. Kasiklarimda sızı oluyor ara ara. Korkutuyor açıkçası.
Hoş geldin. 4 kişi olduk 12.gün transfer yaptıran. Umarım hepimiz güzel haberlerimizi veririz birbirimize 🥰🙏🏻. Benim göğüslerim şişti ve sızlıyo kasıklarımdada ağrı oluyo arada 🥰

Hayırlı olsun öncelikle :) inşallah sımsıkı tutunuyordur. kaçıncı gün embriyosu ve probleminiz neydi
4 kişi olduk hepimiz 12 ağustosta transfer olduk, çok heycanlı ya hadi güzel haberler alalım inşallah

benm de bel ağrım var arada da kasık ağrım oluyor hafif ama piskolojik te olabilir bilmiyorum.
Güzel düşünün güzel olsun :)
Teşekkür ederim inşaallah sıkıca tutunurlar bebislerimiz. Sebepsiz infertilite bizimki. 5.gun donmuş 2 embriyo transfer edildi. İlkinde çok hayal kırıklığı yaşadığım için bunkez kimseye söylemeden denedik bakalım hayırlısı. Evde zaman geçmiyor burada yazdiklarinizi okudukça kendimi daha anlaşıliyirmus gibi hissettim. Aranıza katıldım. Bunun için teşekkür ederim hepinize. :)

Teşekkür ederim inşaallah sıkıca tutunurlar bebislerimiz. Sebepsiz infertilite bizimki. 5.gun donmuş 2 embriyo transfer edildi. İlkinde çok hayal kırıklığı yaşadığım için bunkez kimseye söylemeden denedik bakalım hayırlısı. Evde zaman geçmiyor burada yazdiklarinizi okudukça kendimi daha anlaşıliyirmus gibi hissettim. Aranıza katıldım. Bunun için teşekkür ederim hepinize. :)
Hosgeldin canim🤗

Kimisi son adet tarihi diyo kimi hesaplamalar transfer gununu baz aliyor. Transfere gore hesapladiginda 4+5 olmalisin . En dogru sonucu ultrason veriyo aslinda. Doktor ultarasona baktiginda diyo sukadar hafta su kadar gunluksun. Kesede yolk sac gorunuyomu onu da sor. Hayirli haberler olsun insallah dualarimiz seninle❤🤲
Benim son adetim 1 temmuz sonrasında lucrin iğne vuruldum ağustos ayı adet görmedim şimdide hamileyim o zaman bebek ne kadarlık oluyor ki kafam karıştı

Valla canın ne zaman isterse o zaman yap canım. Ben 2.gün itibariyle sabahları yapıyorum bi bugün çıktı 🙈. Umarım tutunmuşlardır hepimizinkide 🥳
sen böyle söyleyince ben çok heycanlandım, normal kaset test ile mi yaptın :) dayanamicam galiba atrık her sabah yaparım sanırım :)

Aaa onu bilmiyordum bak inşallah görünür 🤲 tamam soracağım hepsini 🥰 dualarını esirgeme kuzum 🤲 sende inşallah öğleden sonra çok güzel sonuçlar alacaksın 💙

Herkese merhaba aranıza yeni katıldım. Allah hepimize hayırlısıyla anne olmayı nasip eder inşaallah. 12 ağustosta transfer oldum. 2. Denemem. Kasiklarimda sızı oluyor ara ara. Korkutuyor açıkçası.
Hayırlısı olsun inşallah 💙 belirtilere takılma hiç, ilaçlarda yapıyor korkma güzel olacak herşey Allah'ın izniyle🤗💙

sen böyle söyleyince ben çok heycanlandım, normal kaset test ile mi yaptın :) dayanamicam galiba atrık her sabah yaparım sanırım :)
Evet canım normal kaset test yaptım. Çıkmazsa hiç kafana takma ama daha çok erken ben sabırsızım evde zaman geçmiyo diye anneme aldırdım 5-6 tane canım sıkıldıkça yapıyorum resmen 😂. Eğlence oldu benim içinde 🤦🏻‍♀️😂.

Benim son adetim 1 temmuz sonrasında lucrin iğne vuruldum ağustos ayı adet görmedim şimdide hamileyim o zaman bebek ne kadarlık oluyor ki kafam karıştı
Canim sen transfer tarihine gore hesaplamalisin bence. Sende 4+5 gunluk oluyosun. Ama doktor ultrasonda en net bilgiyi veriyo. Ultrason kagidinda da yaziyo kac hafta kac gunluk.

Hayırlısı olsun inşallah 🤗🤗💙🤲
çok teşekkür ederim ama dediğim gibi belkide kuruma çizgisidir gerçi bi önceki gün yaptığımada baktım şimdi onda hiç birşey yok ama daha çok erken biliyorsun önemli olan sağlıkla ilerlemesi 🙏🏻. seninde güzel haberlerini. ekliyorum. takip ediyorum yazılarını 😁. sen bana umut oluyorsun açıkcası yaşadıklarımız benzer çünkü ❤💕

çok teşekkür ederim ama dediğim gibi belkide kuruma çizgisidir gerçi bi önceki gün yaptığımada baktım şimdi onda hiç birşey yok ama daha çok erken biliyorsun önemli olan sağlıkla ilerlemesi 🙏🏻. seninde güzel haberlerini. ekliyorum. takip ediyorum yazılarını 😁. sen bana umut oluyorsun açıkcası yaşadıklarımız benzer çünkü ❤💕
Kuruma çizgisi icin bence baya beklemesi gerekir ama haklısın gerçekten erken ben 8gunde yapmıştım. Çok mutlu oldum inşallah bu sefer ikimizde kavusuruz bebeklerimize💙🤲

X