2021 Ağustos transfer bekleyenler

İnternette şöyle okumuştum 5. Gün embriyolarını duş kuşamından ayrılmış oluyormuş ve hemen transfer sonrası 48 saat içinde tutunup beta salgılamıyprmuş ama üçüncü gün embriyoları 5 güne geleme kadar hala bölünmeye devam etme aşamasındaymış 3 4 gün sonra ancak tutunup beta salgılanıyormuş
Teşekkür ederim cevabınız için 🤲🏼

Yatmak yada kalkmanin tutunma uzerinde etkisi olsaydi butun merkezler kimseyi kaldirmax yatirirdi 12 gun. Hatta cok yatmayin rahim kanlansin derler. Rabbim muradimizi nasip eder insallah🙏
Amin inşaAllah hepimizin bende öyle biliyorum ama ilkinde ben öylr davranıp tutmayınca 2.denemede işte eşimi ikna edemedim.ilkinde senin dediğin oldu bunda benim dediğim gibi yapalım diyince kırmak istemedim.Rabbim olsun dediktensonra her şey Bi bahane zaten.Ben gün içinde kalkıp dolaşıyorum zaten ilk gün haricinde full asla yatmadım ama yatıp dinleniyorum ne yapayım 🙈☺️☺️

Amin inşaAllah hepimizin bende öyle biliyorum ama ilkinde ben öylr davranıp tutmayınca 2.denemede işte eşimi ikna edemedim.ilkinde senin dediğin oldu bunda benim dediğim gibi yapalım diyince kırmak istemedim.Rabbim olsun dediktensonra her şey Bi bahane zaten.Ben gün içinde kalkıp dolaşıyorum zaten ilk gün haricinde full asla yatmadım ama yatıp dinleniyorum ne yapayım 🙈☺️☺️
Sizinki kaçıncı gün embriyosu

Kızlar bugün 10. Günüm test yaptırdım 2 çıktı çok üzgünüm bir umut tekrar yaptircam ama sonuç belli 😭 Rabbim bekleyen herkese pozitif görmeyi nasip etsin 🙏

Kızlar bugün 10. Günüm test yaptırdım 2 çıktı çok üzgünüm bir umut tekrar yaptircam ama sonuç belli 😭 Rabbim bekleyen herkese pozitif görmeyi nasip etsin 🙏
Çok üzgünüm 😔 her nasip vaktine esirdir, inşallah hayırlı olan zamanda gelecektir size 🤲 tez zamanda güzel haberler almanız dileğiyle ❤

Dün yaptım çıkmadı 5. Gün embriyosuydu ilk denemeydi canım 2 gün sonra tekrar yaptırcam umudumu kaybetmek istemiyorum 😢
Hayırlısı olsun ilkinde insan hep olacağını düşünüyor inşallah pozitiftir ben yıkılmıştım resmen ama elimizden geleni yapıp inşallah güzel sonuçlar alacağız

Bir şey soracağım birde tüp bebekte tutması İçin ananas yemek faydalı mı zararlı mı?Birde nar suyu içmek gerekir mi?

Hayırlısı olsun ilkinde insan hep olacağını düşünüyor inşallah pozitiftir ben yıkılmıştım resmen ama elimizden geleni yapıp inşallah güzel sonuçlar alacağız
İnşallah canım aslında ilk olunca biraz olur mu olmaz mı diye tereddütte kalınıyor ama tabiki hep iyi şeyler düşündük nasip işte 🙁

X