2021 Ağustos transfer bekleyenler

Ilaclarimizhemen hemen aynı sizinle. Normal merak etmeyin. Ben alarm kuruyorum her ilaç için bir süre sonra alışıyorsunuz merak etmeyin ❤ prednol kullanırken yemekleri tuzsuz yiyin kortizon olduğu için tuz ile ödem yapar.

merhabalar
4 ağustos transfer günümdü dondurulmuş 3. gün embriyoları transfer edildi 2 adet; bugün 6. günüm fakat hiçbir belirtim yok... insan bir şeyler hissetmek istiyor fakat maalesef hissedemiyorum.
inşallah hepimiz her şeye rağmen güzel haberler alırız :)

Merhaba benimde 2 ağustos transfer günümdü dediginiz gibi hiç belirtim yok zorluyorum kendimi yine yok herkeste belirti olacak diye bisey yok diyorum. Inşallah güzel sonuçlar alırız ❤

Kızlar merhaba bugün transferin 4. günü kasıklarımda ağrı oluyor sabah midem bulandı başım döndü biraz normal mi sizde de oldu mu?

Teşekkürler destek için Yani bazen evde olur, bazen de bir başlar böyle kavgayla durdururuz sonunda. Evet kayınvalidem benimle ilgilenmeye başladl şimdi, onun da mı artık anlamı kaldı bilemiyorum, çünkü zor zamanlarda bana yüz çevirdi.. yok eşimin kendisi istedi, eşimde sadece varikosel problemi var, diğer her şeyi iyi, hareketi, hızı, sayısı falan. Doktor ameliyat edersen normal yolla olur demiş, ama zaman lazım vücudun kendine gelmesi için, o da belki 3 aya düzelir ameliyyattan sonra,belki 2 seneye. O yüzden eşim ilk çocuğu tüp bebekle yapalım istedi, yani ilk çocuk büyüyene kadar eşim hemen ameliyat da olunacaktı, zaman da geçecekti ve ikinci normal yolla olacaktı. Ben 23 yaşındayım yani ekimde 23 olacak, eşim de şubatta 27 olacak. Evet genciz, ben Azerbaycanda yaşıyordum,orda yaşadım,orda bitirdim üniyi, ailem,arkadaşlarım falan hepsi Azerbaycanda. En son da ekimde gördüm onları. Kısaca eşim beni yalnız, yani annesi babasıyla evde bıraktığı zaman ben de bir yerden sonra dayanamıyorum. Eşim benim aekadaşlarımla konuşmama pek izin vermiyor, ben de o yüzden ondan habersiz konuşuyorum, yoksa daha bir deli olmuştum bi 1 sene içinde. Şimdi bugün kendisi beni konuşturdu, bilemiyorum, annesi sabah ona bir-birinize destek olun demiş ben ilaç almaya çıkmıştım. O da peki bana kim destek olsun demiş. Bilemiyorum gerçekten. Benim de aklımdan boşanmak geçti, çünkü her şey üst-üste gelince bir anda her şeyden soğudum açıkcası

Canım vallah çok gençsin(((bu hiç normal değil sen aile ile gizli konuşmak zorundasın bu ne ya??? Şok şok şok bence aile ile konuş anlat sen sanki cezaevinde yaşıyorsun bi bakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…