2021 Ağustos transfer bekleyenler

Canım vallah çok gençsin(((bu hiç normal değil sen aile ile gizli konuşmak zorundasın bu ne ya??? Şok şok şok bence aile ile konuş anlat sen sanki cezaevinde yaşıyorsun bi bakıyorum
Yok ailemle her gün konuşuyorum, ailemle ilgili bir sorun yok, arkadaşlarımı pek sevmiyor, yani yakın olduğumuz için 😅 bu arada kız arkadaşlarımı diyorum, erkek arkadaşlarım falan yok yani

Bende cok korkuyorum erken olabilir test icin. Kan sonucuyla kesinlesir. Yine de hakkimizda hayirlisi. En onemlisi bizim sagligimiz. Biz kendimizi dusunmezsek kimse dusunmuyor malesef :KK43:
Eşim illa yap dedi kıramadım yaptım bence de erken ama az da olsa silik çıkardı diyorum. Hakkımızda hayırlısı tabi Allah önce sağlık versin sağlık olmazsa hepsi boş. Güzel haberler alırız inş🤲

Eşim illa yap dedi kıramadım yaptım bence de erken ama az da olsa silik çıkardı diyorum. Hakkımızda hayırlısı tabi Allah önce sağlık versin sağlık olmazsa hepsi boş. Güzel haberler alırız inş🤲
Daha 6.günün bugün bence çıkmama ihtimali zaten var erken olduğunu düşünüyorum ben

Kızlar 7 gunum dondurulmus çift embriyo sonradan negatif olmaz dimi kan versemmi acaba

Eklentiler

• 16285088880451166398083795195671.jpg
    16285088880451166398083795195671.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar 7 gunum dondurulmus çift embriyo sonradan negatif olmaz dimi kan versemmi acaba
Yanı sonradan negatif olup olmayacağını kimse bilemez. Sağlıklı gebelik ise olmaz. O yüzden zaten 2 gun de beta hcg takibi yapılıyor değerin düzenli artıp artmadığı kontrol ediliyor. Şu an idrar testiniz pozitif bundan sonra önemli olan değerin artması. Inşallah sağlıkla devam eder.

X