2021 Ağustos transfer bekleyenler

Güzel anneler herkese merhaba, ben de bir tup bebek anne adayiyim ve transferim ağustos ayında yapıldı bugün itibari ile 9+3 ikiz gebeliğim devam etmekte ve Allah'ım dan tek dileğim bebeklerimi sağlıkla, elleri ayaklari duzgun kucağımıza almak. dün değil bir gece önce kanamam oldu ve gecenin 01:00'in de doktoruma ulaştım "Allah ondan bin kere razı olsun" ki sırf bizim için o saatte muayenehanesini açtı. Ultrasonda hemen baktı ve bebeklerimiz maaşallah bayağı kıpır kıpırlardı Allah'a şükür. Çok küçük bir kanama alanı olduğunu ve önemsiz olduğunu söyledi. Hatta o kadar küçük ki kanama alanı demeye gerek yok dedi ve ocsopar kan sulandırıcı ile coraspirini artık içmemem gerektiğini söyledi. Hatta 1 hafta 10 gün sürebilir yeri gelir kanaman çok yeri gelir az olur kanamanın rengi önemli değil ve kafana takacağın hiç bir şey yok dedi eğer için rahat etmezse her gün gel ultrasonda gör dedi Doktorum çok çok iyi Allah razı olsun Ama işte ne yaparsam yapayım ne derseler desinler İçim de hep bir panik havası var Allah'ım ne eylerse güzel eyler. Allah'ım hepimize bebelerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah Aranız da benim gibi bir sıkıntı yaşayan var mı? Allah'ım kimseye dert, keder, sıkıntı vermesin

Canım hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah doktoruna hayran kaldım doğrusu, maşallah. Benim kanamam olmadı ama o panik havası hep var zor kavuştuk, kolay olmadı ve bunun etkisi olarak da o panik hallerini yaşıyoruz. Yaşamayan bilemez, en yakınları bile anlamıyor insanın paniğini. Allah korur diyor ya herkes tövbe yarabbim herhalde Allah korur yani biz de biliyoruz çok şükür o maneviyata sahibiz ama senelerce sıkışan yüreğimiz biraz zor rahatlıyor. En azından benim icin öyle. Çorabımı oturarak giyiyorum diye ablam dalga geçmişti mesela benimle, yandık şimdiden böyleysen falan demişti. Eğilmeye korkuyorum halbuki ya da ayağımı havaya kaldırmaya. Ay ne çok konuştum içimi dökesim varmış güzel giden gebeliğine çok sevindim canım, rabbim hepimizin kucağını sağlıkla ve mutlulukla doldursun inşallah

Evet, doktorum konusunda " gerek tüp bebek gerek gebelik takibi" doktorum olsun her ıkisinde de çok şanslıyım. Dilerim Rabbim den ki bebelerimin sağlıklı olması ve sağlıkla kucağıma alacağım konusunda da şanslı olurum Seni çok iyi anlıyorum ve duygularına sonuna kadar katılıyorum. Bu durumu sadece yaşayanlar bilir, Allah'ım kimsenin kucağını boş bırakmasın içini dökmekte çok haklısın. Ben şu anda İçim de hop oturup hop kalkıyorum. Acaba bebeklerim iyi mi? Ve daha bir çok soru. Allah hepimizin bebelerimize kavustugumuz günü göstersin

Benim son adetim 1 temmuz sonrasında lucrin iğne vuruldum ağustos ayı adet görmedim şimdide hamileyim o zaman bebek ne kadarlık oluyor ki kafam karıştı
Hayırlı olsun gebeliginiz. Bende dün lucrin oldum. Rahim dinlendirme sürecindeyim. doktorum 22 kasimda bi daha lucrin yapacağını söyledi. Yaparsa transfer islemi uzar mi. Siz igneden kac gün sonra transfer oldunuz. Aralik başı gibi transfer düşündüğünü soylemisti daha önce

Canım ben temmuzda lucrin iğne oldum 2 Agustosta transferim oldu canım o iğne olduktan sonra da adet olmadım zaten transferim oldu çok şükür gebe kaldım

Tabbim sağlıkla kavuşmanızı sağlar inş zor sahip olduk kolay kaybetmekten korkuyoruz hepimiz Doktorundan Allah razı oksun kız nerede oturuyorsun doktorun kim yakınsa bizde gidelim

Benim son adetim 1 temmuz sonrasında lucrin iğne vuruldum ağustos ayı adet görmedim şimdide hamileyim o zaman bebek ne kadarlık oluyor ki kafam karıştı
Transfer tarihine 2 hafta ve embriyo kaç günlükse o ekleniyor. Mesela 5. Gün embriyosu ise transfer günü 20 günlük hamile oluyorsunuz.

Tabbim sağlıkla kavuşmanızı sağlar inş zor sahip olduk kolay kaybetmekten korkuyoruz hepimiz Doktorundan Allah razı oksun kız nerede oturuyorsun doktorun kim yakınsa bizde gidelim
Allah hepimize, bebeklerimizi sağlıkla, eli ayağı düzgün bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah çok şükür 2 gün sonra kanamam bitti Allahın izniyle inşallah sağlıkla geçireceğiz bu günleri Ben İzmir'deyim bacım ve gerçekten çok mükemmel bir doktorum var Allah nazarlardan saklasın

Kızlar 3 aydır ev işleri yaptırmıyor eşim ama onun da bacaklarında protez var işe gidip geliyor bir de çok yoğun çalışıyor. Ben süpürme silme yaparım desem de dinlemiyor. Sizler ev işlerini yapıyor musunuz? Doktoru yapmayın diyen var mı?

Canım ben yapmıyorum ama doktorum yapma demedi. Ben kendim korktuğum için yapmıyorum. Riski olmayanlara doktorlar rutin işlerinizi yapabilirsiniz diyor. Ama yine de dikkat et bence. Riske atma. Yapacaksan bile hafif hafif yap.

Canımmm çok şükür 9. Günüm bugün.. Vee tam bugün normale döndümmm binlerce şükürr.. Aman korona olmayın lütfen dikkatli olun öyle zordu kiii tarif edemem. Bitti herşey sandın bir ann
Canım çok sevindim, çok çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun inşallah.

Ben yapıyorum vallahi He çok kendimi yormuyorum ama her gün yemeğimi de yapıyorum hafta da 3 gün evi de süpürüp siliyorum.Hatta taşındım bu süreçte düşün 2 hafta oldu taşınalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…