2021 Ağustos transfer bekleyenler

Kaç yasındasın. Acıklamada rısk sebebi yazıyor. Şöyleki bizde orta rısk cıktık ama anne yaşı sebebıyle dıye acıklaması vardı. Onu da zaten doktor söylemişti 37 yasındayım ben o sebeple zaten orta cıkacagı nı bılerek gıttık. Onemlı olan ense kalınlığı ölçümüydü o da 2.5 un altında olmalıymıs

Doktorla Perşembe günü görüşeceğiz. Ama bana yolladıkları sonuç kağıdındaki grafikte yaş kısmı yüksek çıkmış. 34 yaşındayım ben de. Tarama kısmı orta risk çizgisini çok az geçmiş. Muayenede ense kalinligi normaldi. O zaman seninkiyle benzerlik var, doktor muhtemelen yaştan dolayı diyecek. Nasıl panik oldum yaa. Hamileliğin her aşaması ayrı stres Çok sağ ol canım

Benım o doktorum sadece yaş kısmından riskli oldugunu söyledı onun dısında riskli grupta yer almıyormuşuz cok şükür. Benzer durum yani seninkiyle. Ferah tut içini canim guzel olacak ınsallah hersey. Saglıkla alacagız kucagımıza bebelerimizi

Teşekkür ederim canım, amin inşallah

Benim de haftaya pazartesi 2li testim doktor cinsiyet tahmini de yaparız dedi
Hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah

Maşallah canım sağlıcakla gelsin
Bende aslında kiloluyum 76 kiloyum şu anda insülin direnci bende de Vae şu 1 haftadır Bi tembellik Bi yorgunluk çöktü üstüme anlatamam.Kolumu kaldıracak gücü bulamıyorum kendimde.Mide bulantısı bende de bardı prilam dr diyr Bi bak verdi doktor günde 4 defa içiyorum o tamamen kesti kusmalarımı Bi onuda sor istersen doktora belki o iui gelir bulantına.Kusumca da çünkü gücü gidiyor insanın sabah öğlen 1 akşam 2 içiyorum

Ah sorma canım zaten bulantı kusmalarim hiç geçmemişti bir de gıda zehirlenmesi yaşadım hastanede yatıyorum şükür bebekler iyi ama ben baya dağıldım
Kız bizde ne çektik ya Allah şifa versin şükürler olsun bebislerde sen iyisindir imsallah Rabbim onlarıda bizleride korusun

Kız bizde ne çektik ya Allah şifa versin şükürler olsun bebislerde sen iyisindir imsallah Rabbim onlarıda bizleride korusun
Sorma vallahi bi toparlayamadım kendimi. Çeşme suyundan olabilir diyorlar ben içmiyordum ama yemeğe falan kullanıyordum. Salgın varmış sizlerde dikkat edin. Çok sağol kuzum inşallah toparlarım hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…