2021 Ağustos transfer bekleyenler

Canım benim çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Kızlar oksapar kullanan var mi? Varsa saatini biraz oynatıyor musunuz yoksa her gün aynı saatte mi vuruyorsunuz? Yarım saat geciktirmekten bir şey olur mu mesela, bilginiz var mi?

Kızlar oksapar kullanan var mi? Varsa saatini biraz oynatıyor musunuz yoksa her gün aynı saatte mi vuruyorsunuz? Yarım saat geciktirmekten bir şey olur mu mesela, bilginiz var mi?
Ben ilk zamanlar saati saatine yapıodum ama artık bazen 1 saat bile oynattığı oluyor. Bence çok önemli değil. Ama yine de net bilgisi olan var mı acaba bende merak ettim

Teşekkür ederim canım. Bir gün vurmayı unutan bile oluyormus forumlarda okuduğum kadarıyla. Sanırım öyle birkaç saatten olumsuz bir şey olmuyor. İnşallah öyledir

Transfer oldum 20dakika dinlendim o kadar.yolculuk yaptim ayaga kalktim o zamandir ev isi de yapiyorum ise de gidiyorum cocuguma da bakiyorum. Surekli ayakta ve kosturma halindeyim mecburen. Allahim korusun artik karnimdakini

Selam herkeseee....
Kontrolümüz vardı bugun, 14 +5 günlük olmuşuz. Cinsiyetini de öğrendikoğlumuz oluyorms

Ayyyy maşallah maşallah canım benim çok sevindim muayenenin güzel geçmesine oğluşunuzu sağlıkla kucağıniza alın inşallah
bizim de pazartesi vardı muayenemiz, 12+4 idik o gün. Doktor ben kız gördüm dedi ama bakalım bir dahaki muayenede kesin belli olur herhalde

Aynen öyle önce sağlık tabi ki cinsiyetin bi önemi yok evlat evlattır birde ben bu an önce alışverişe çıkmak istiyorum
Ya bende çok istiyorum alışverişe çıkmak ama bi tarafımda bekle diyo korkuyorum galıba. Allaha emanet inşallah keyifle alısverıs yapacagımız gunler de gelir

Ben yapıyorum vallahi He çok kendimi yormuyorum ama her gün yemeğimi de yapıyorum hafta da 3 gün evi de süpürüp siliyorum.Hatta taşındım bu süreçte düşün 2 hafta oldu taşınalı
Canım çok zor taşınma tebrik ederim vallahi biz kadınlar ne kadar güçlü varlıklarız. Ben aşırı kiloluyum bir de insülin direncim de tiroidim de var. Korona korkusuna işe de gitmiyorum hareket etmem gerekiyor. Ev işleri de hep eşimde çok üzülüyorum

Transfer oldum 20dakika dinlendim o kadar.yolculuk yaptim ayaga kalktim o zamandir ev isi de yapiyorum ise de gidiyorum cocuguma da bakiyorum. Surekli ayakta ve kosturma halindeyim mecburen. Allahim korusun artik karnimdakini
Sormayın ben vileda bulaşık dışında iş yapamadım eşim istemedi korktu. Sonra da ciddi kusma sorunu yaşadım yemek de yapamaz oldum. Doktor zofer diye bir ilaç başladı onunla biraz azaldı ama hala aşırı şiddetli. Hareket de olmayınca kilo almaya başladım zaten aşırı kiloluyım

Canım 3.5 senedir oksapar kullanıyorum ben sabah akşam. Unuttuğum günler de oldu hiç korkma. Ne yazık ki saatine de pek uymuyorum ama sen yine de dikkat et ama yarım saat hiçbir şey. Bu tüp bebekteki iğneler gibi değil onların belirli sistemi var. Zaman aşırı önemli onlarda.

Aynen bulanti cok zor oluyo. Kilo ben 5kilo aldim simdiden. Acken midem bulaniyor o yuzden hep bastirmak icin yiyorum. Bulantilar gecseydi hayirlisiyla rahatlardik

Canım çok teşekkür ederim, ben de o iğneler gibi düşündüm hep ve korktum geciktirirsem sorun olur mu diye. Çok sağ ol

Kızlar ikili test sonucum orta riskli çıkmış. Doktorumun muayenehanesinden aradılar. Persembe günü gidip doktorumla görüşeceğim. Bir yandan ikili testi önemseme diyenler var ama bir yandan da endişelendim açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…