2021 Ağustos transfer bekleyenler

Ben bi de eşimden grip kaptım nezle var böyle burnum tıkalı başımın içi kötü yatıyorum sabahtan beri ilaç falan da içemem bunalmış haldeyim çekmeye gücüm kalmamış gibi

Ben bi de eşimden grip kaptım nezle var böyle burnum tıkalı başımın içi kötü yatıyorum sabahtan beri ilaç falan da içemem bunalmış haldeyim çekmeye gücüm kalmamış gibi
Allah kolaylık versin yaaa çok kötü olmus gecmış olsun.anane usulunü dene legene kaynar su ve vıks ey kafanı ıcıne ustune de bı havlu kapa... 5 dakka da bosalıyo burnun sinusler boşalınca da agrısı gecıyo

Bebeğe zararı olur mu acaba hastalığın biraz ateşimde oluyo başımın içinde sanki iyi hissetmiyorum

İnşallah

52den 40a düşmüş. Yükselmesi bundan sonra imkansız değil mi? Düşüp yükselen duydunuz mu daha önce?
Bence doktorlar işlerini sağlama almak içinBir daha test yapıyorlar.Allah’ın bileceği iş sonuçta belki yükselecek ner bir şey diyemiyorlar onlarda sağlamasını yapmadan

Geçmiş olsun canım.Burun akıntısı olmayınca evet baş ağrısı öldürüyor insanı.Ben burnumun ucuna viks sürerdim kaynar suyun buharına eğerdim başımı K Kostebekkkkkk dediği gibi normaldede ilaç içmeyi sevmem çünkü

Ah canım benim geçmiş olsun. Allah kolaylık versin. Vicks icin endise ediyorsan aktardan kekik yağı alıp onu da sıcak suya damlatıp koklayabilirsin. Burun açmaya çok iyi geliyor aklında bulunsun. Çok keskin oluyor, çay bardağına 2-3 damla yeter.

Ne yesem geri geliyo boş mideyle bile 3.kez istifra ettim sonrasında ateşim ağrım bi kalıyo sanra yine oluyo biraz

Arkadaşlar merhaba, 1tane 5. Gün embriyosu transfer edildi. 8. Gün değerim 36 .... 12. Gün 154,4 cıktı.. sizce normal mi sanki düşük geliyor bana.. böyle düşük olupsonra yükselenler oldumu acaba ?

Arkadaşlar merhaba, 1tane 5. Gün embriyosu transfer edildi. 8. Gün değerim 36 .... 12. Gün 154,4 cıktı.. sizce normal mi sanki düşük geliyor bana.. böyle düşük olupsonra yükselenler oldumu acaba ?
Canım hayırlısı olsun. Bence gayet normal. 10.gün 100civari olduğunu görüyorum ben genelde herkeste. Bence Allah’ın izniyle bebeğin orada duruyor 14.gün yeniden test vereceksin zaten.

Çok normal.Olması gerektiği gibi artmış değerleriniz.Endilelenevek bir şey yok hayırlı olsun bebişiniz

Merhaba arkadaşlar nasılsınız durumunuz nasıl uzun zamandır yoktum bebisler ne kadar oldu nasıl gidiyor hamilelik ❤

Arada bir işte bulantılarım var 9 haftalık olduk bizde bakalım artık nasıl gidicek bundan sonrası canım
benimde bulantılarım çok az oluyor yemek yeme isteğim gitti :) kasık ağrılarınız nasıl ara ara batma şeklin demi bi kasık ağrısı korkutuyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…