2021 Ağustos transfer bekleyenler

Aynen öyle ama olsun beklerken zaman durmuyor geçiyor bi baktın doğurmuşuz rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Aynen canım yaptır içinden şüphe geçer hem.Bizide bilgilendir muhakkak.
Yeni yazabildim 12ye düşmüştü kimyasal gebelikmiş canım. Artık nasip kısmet deyip akışına bırakacağım uzun bi süre tedavi olacağımı sanmıyorum. Size hayırlı hamilelikler güzel doğumlar dilerim

Çok geçmiş oksun.Umudunu kaybetme yine de Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah

Benimde yarın 5. Gün transferi yapılacak inşallah. Sonrasında 10. gün test yazıyor ama 7. Günde de öğrenen çok. O yüzden sordum. Malum transferden sonra günler geçmiyor
Hayırlısı olsun hakkınızda inşalllah... 7.gunde de her zaman cıkmayabılıyor ona cok odaklanmamaya calısın. Allah gonlunuze göre versın ınsallah

Kızlar gaz probleminiz var mı
Akşamları özellikle karnım sisiyor benim de çok. Bacaklarımı hafif kendime çekip karnımı sivazliyorum ise yarıyor canım. Bir de bir arkadaşım kimyon önermişti. Yemeklere hep birazcık kimyon eklemek hem gebelikte hem de bebek doğunca sütten bebeğe geçip bebekte gazı önlüyormuş ya da kolay çıkarmasını sağlıyormuş. Aklında bulunsun.

Sagol canım yaa hemen deneyecegım çok rahatsız edıyor

Kızlar pazartesi ilk ultrasonum olacak göğüslerindeki hassasiyetten hariç ne ağrı ne sancı var inşallah güzel şeyler duyarız o gün

Kızlar pazartesi ilk ultrasonum olacak göğüslerindeki hassasiyetten hariç ne ağrı ne sancı var inşallah güzel şeyler duyarız o gün
İnş kuzum emin ol güzel de olacak.Benim de aynı sadece göğüs hassasiyeti o kadar hala aynıyım 8 haftalık oldu benim.Herkeste belirtiler fazla olacak diyr bir şey yok.Güzel haberlerini bize de yazacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…