2021 Ağustos transfer bekleyenler

İnşallah bişey olmaz canım. Hamileliğini öğrenene kadar insanlar neler yaşıyolar habersiz. Bebişin senledir inşallah sımsıkı tutunsun korkusuz cesur bi bebiş olsun

Vee benden de can sıkıcı haber bugun. Okulda lavaboya gıttım kı hafıf leke varızın aldım eve geldım sımdı yattım hemen. Aksama da rasgele bır doktora randevu aldım aklımızda kalacagına bı muayene olalım dıye.. Allaha emanet demekten baska caremız yok bekleyelım bakalım

Bişey olmaz canım benim korkma bir sürü kişiden duyuyoruz bunu çok oluyor. Sen progestan iğne fitil falan kullanıyor musun? Doktora randevu almakla iyi yapmışsın en azından neler yapman gerektiğini söyler

Bişey olmaz canım benim korkma bir sürü kişiden duyuyoruz bunu çok oluyor. Sen progestan iğne fitil falan kullanıyor musun? Doktora randevu almakla iyi yapmışsın en azından neler yapman gerektiğini söyler
Evet hem ıgne hem fitil ıkısıde devam. 12.haftaya kadar devam edeceksın demıstı en basından. Geldım eve yatıyorum ıste bakalım

İnşallah hemen geçer K kostebekxxxxxxx1

Kızlar merak ediyorum sadece tüp bebek yaptıranlarda mı oluyo yoksa nolmal gebelerde de bu haftalarda aynı şeyler oluyo mu ve buradaki aynı dönem transferlerde bu lekelenmeleri yaşamayanlar var mı ?

Canım benim içini rahat tut. Benim tüp bebekli arkadaşımın adet kanaması gibi olmustu bir seferinde. Ama şimdi oğlu 2,5 yaşında yüreğini ferah tut. Rabbim inşallah size bağışlasın bebeğinizi

Sagolun canlar önce bi evhamlandım ama sonRa kendı kendımi toparladım sayılır. Çok şükür öyle adett kanaması gıbı degıl ufak lekeydi açık renkli. Randevuyu aşdım her ıhtımale karsı tup bebel o doktoruna da yazdım o da yogun kanama olmadıkca sprun yok dedı olabılır dedı. Icım baya rahatladı. İnşallah 2 saate daha da rahatlayacak.okulda olınca onun vıcdanını yaptım bıraz dıkkat etmedımmı acana dıye. sadece tüp bebek degıl her gebelikte olabılıyormus. Görelim mevlam neyler

Allah korusun ben de okuldayım birleştirilmiş olunca çocuklar bi durdurtmuyor ama dikkat ediyorum baya sık sık oturuyorum oturduğum yerden yönlendiriyorum olduğunca

Allah’ın izniyle bişi olmaz inşallah çok kişide oluyormuş lekelenme

gittin mi canım bir sorun yoktur inşallah

Rahatlamana çok sevindim canım. Randevu alarak çok iyi yapmışsın bence de. Bizi de haberdar et hayırlısıyla Dualarımız seninle

Eveeeeeettt canlar sımdı geldık cok sukur rahımde görunen bır kanama yok muhtemelen yerlesme kanamasıdır dedı. 7.5 haftalıkmıs kendılerı. Veee kalp atısını duyduk ne gariğ bişeymiş.. Çok guzel ama garip. Sanırım bıraz daha az ayakta kalmam lazım bı gazla ders işleyecez dıye kendımızı parcalıyoruz. Rapora gerek duymadı sımdılık çok şükür Allaha hersey yolunda görunuyor. Dualarınız ıcın sagolun

Kızlar merak ediyorum sadece tüp bebek yaptıranlarda mı oluyo yoksa nolmal gebelerde de bu haftalarda aynı şeyler oluyo mu ve buradaki aynı dönem transferlerde bu lekelenmeleri yaşamayanlar var mı ?
Ben yaşamadım hiç lekelenme.Bende herkeste oluyor bende niye olmuyor diye endişelenmiştim en başta

Çok şükür.Hepimiz burada okuyoruz herkese lekelenmedir bir ley değildir diyoruz ama kendi başımıza gelince Bi evhamlauıp panik yapıyoruz maalesef

Ayyyyy çok sevindimmmm çok şükür. Karnını sev okşa artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…