2021 Ağustos transfer bekleyenler

Ben doktora gittim okula gidebilirsin dedi yoksa rapor alacaktım

Merhaba dondurulmuş transfer olacak, normalde benim de 18 inde olacaktı ama doktorum uygun görmedi.Adet olmayı bekliyorum, ikinci adetle transfer hazırlıklarına başlayacağız İnşallah sizin pozitif olur
Rabbim hakkınızda hayırlı olanı nasip etsin inşallah. Benim pozitif 30 ağustosta öğrendik iki embriyo transfer edildi birinin kese göründü ama ikinci kese daha tam belli değil doktorum 2.kese kaybolabilir dedi haftaya kalp atışı için gittiğimde öğreneceğim inşallah
Hayır transfer gününe göre ve embriyo gününe göre
Benim adet günüme göre hesapladılar kaç haftalık olduğunu

Ya aslında çoğu doktor adet gününe göre hesaplamış benimki nedense farkli hesapladı bende anlamadım

Kızlar kasıklarda batma ağrı hala yaşayan var mı ? Ben önceden yaşamıyodum hiç yeni oluyo bi kaç gündür ara ara. Yorulduğumdan mı oluyo acaba yoksa normal bi şey mi neden oluyo ?

Kızlar kasıklarda batma ağrı hala yaşayan var mı ? Ben önceden yaşamıyodum hiç yeni oluyo bi kaç gündür ara ara. Yorulduğumdan mı oluyo acaba yoksa normal bi şey mi neden oluyo ?

Bende de oluyor yorulunca evet ve sürekli oturunca

benim de hala var. Hatta su an uzanıyorum, kasiklarim sürekli hareket halinde sanki.

Kızlar herkes kan sulandırıcı iğne kullanıyor muu.. Şuan 7+4 bebeğim. Tüp bebek benimkide.. Yalnız ben kan sulandırıcıya dair hiç birşey kullanmıyorum. Test sonucum pıhtılaşma yok çıkmıştı. Herkes kullanıyor mu?

Bence ilaçlar doktora göre değişiyor her doktor farklı uygulama yapıypr

İğne değil ama hap kullanıyorum ben.8 ay olana kadar kullan dedi hatta doktor.Bence Bi sor bende de pıhtılaşma yok çıktı ama 8 ay kullanacaksın dedi.

Bizim bebişler erkek mi acaba?Yani elbette herkekte aynı olmuyor ama bugün Bi yazı okudum erkek bebek bekleyenlerin öyle pek mide bulantısı baş dönmesi Ya da koku hassasiyeti olmuyormuş.Daha çok kız bebeklerde bu tür mide bulantıları oluyormuş.Bende acaba dedim.Birde erkek hissediyorum ben yaaaa

Benimde adetten 2 gün öncesini baz aldı nedense.Transferin üzerine 15 gün ekliyoruz dedi.15 gün geriye gidince adetten 2 gün öncesi olmuş oldu.
Kuzum benim son adetim 16 temmuz transferim 2 ağustos, doktor son adet tarihimi 13 temmuz kabul edeceğiz dedi bu söylediğine de uymuyor ama vardır eralde bi bildiği dedim

Kuzum benim son adetim 16 temmuz transferim 2 ağustos, doktor son adet tarihimi 13 temmuz kabul edeceğiz dedi bu söylediğine de uymuyor ama vardır eralde bi bildiği dedim
Olabilir ay bilemedim vallahi nedenini bana öylr açıklamıştı herhalde kaçıncı gün embriyosu şu bu herşeye bakıp karar veriyorlar amaaan sağlıkla büyüsünler de inşaAllah

Evet bende artık bıraktım sizin bir dahaki kontrolünüz ne zaman
Benim daha kontrole gitmeyeceğim o doktora her şey yolunda bundan sonra Bi kadın doğumcu bul Kendşne kontrollerine oraya devam edebilirsin dedi.Bi kan test yapıp Alman gereken vitaminleri ne yiyip yememen gerektiğini o tek tek anlatır size dedi.

Canım ben oksapar igne ve coraspin kullanıyorum. İkisi de her gün bir tane. Ama benim genetik testimde kan pıhtılaşması çıkmıştı. O yüzden iğneyi verdi doktor. Ama mesela başka bir arkadaşım farklı bir merkezde yaptırdı tüp bebek işlemini, onda kan pıhtılaşması da yoktu yine de doktoru oksapar verdi her gün vurulması icin. Sanırım tüp bebeklerde genellikle veriyorlar.

Ben tüp bebek doktorunda devam edeceğim başka bildiğimiz doktor yok

Vallahi bugün bende baktım kız erkek belirtisi olur mu diye ayaklarım çok üşüyo benim bu erkek bebek de oluyomuş ve mide bulantısı olmaması dediğin gibi erkekse oluyomuş sonra kasık ağrılarıda galiba erkek bebek de oluyomuş bende erkek olacağına inanmaya başladım yoksa hep kız düşüncesine yakındım ben çok sevdiğimden heralde eşimde çok erkekçi ne olursa çok sevinicez ve sevicez yeterki hayırla sağlıkla kucağımıza aldırsın Rabbim hepimizin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…