2021 Ağustos transfer bekleyenler

Benim tup bebek doktoru istanbuldaydi o yüzden ben hiç gitmedim. Tabi artik sizde gecebilirsiniz normal kadin dogumcuya o hem ilaçları da düzenler

Çok teşekkür ederim bende riske atmayıp başlamaya karar verdim. Tüp bebek doktorum gerek yok diyor ama herkes diosa vardır bildikleri

İstanbuldayım canım.İstanbuk Pendik.etrafımda da kadın doğuma gidenlerin kimi memnun kimi değil bilemedim hiç
Kaynarcada Yüzyıl da meşhur Serap hanım var Serap simavlı araştır istersen netten yorumlarına falan bak. Oradaki çevremin çoğu ona gidiyo memnunlar

Ben köy okulunda tek sınıf öğretmeniyim bir de anasınıfı öğretmeni var çok olmadığımız için şanslıyım bu dönemde ama Mart ayında okulda kapmıştım mesela şimdi de mecbur gidiyorum rapor haklarım bitti tüp bebek tedavisine giderken

Benim tup bebek doktoru istanbuldaydi o yüzden ben hiç gitmedim. Tabi artik sizde gecebilirsiniz normal kadin dogumcuya o hem ilaçları da düzenler
Tüp bebek doktorum Ankara’da ben Aydın’dayım ilaçlarımı düzenliyor. Onunla haberleştim hcg sonuçlarını 10 gün sonra ultrasona git dedi tekrar haberleşelim ilaçları düzenleyelim dedi.

Seninki nasıl hesaplandı
Bilmiyorum valla bende anlamadim. Sadece normal adet tarihim 16 temmuzdu doktor 3 gun öne cekti 13 temmuz olarak kabul edecegiz dedi. Kendisi bana sadece transfer tarihimi ve embriyonun kaçıncı gün embriyosu olduğunu sorup ona gore bi hesap yaptı.
Tüp bebek doktorum Ankara’da ben Aydın’dayım ilaçlarımı düzenliyor. Onunla haberleştim hcg sonuçlarını 10 gün sonra ultrasona git dedi tekrar haberleşelim ilaçları düzenleyelim dedi.
Evet kimi doktor yardımcı oluyor. Benim doktorumda sorabilirsin demişti ama şu an gittiğim doktora da güveniyorum o yüzden gerek duymadım. Bir de ikisi farklı şey söyleyebiliyor o yüzden tek doktorla devam etmek bemce daha saglikli oluyor.

Bildiğim kadarıyla (5.gün embriyosu için) transfer olduğunuz gün 2 hafta 2 günlük sayılıyosunuz. Ki ben keseye gördüğüm gün doktor 5+1 sin demişti geriye doğru baktığımda gerçekten transfer günü 2+1 oluyordu. 3.gün de farklımı bilmiyorum

Kızlarr az önce tuvalette peteteye kan geldi korktum neden oldu acaba ağrı kramp falan yok ama yaşayan var mıı böyle doktora gitsem mi napsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…