2021 Ağustos transfer bekleyenler

Benim daha kontrole gitmeyeceğim o doktora her şey yolunda bundan sonra Bi kadın doğumcu bul Kendşne kontrollerine oraya devam edebilirsin dedi.Bi kan test yapıp Alman gereken vitaminleri ne yiyip yememen gerektiğini o tek tek anlatır size dedi.
Benim tup bebek doktoru istanbuldaydi o yüzden ben hiç gitmedim. Tabi artik sizde gecebilirsiniz normal kadin dogumcuya o hem ilaçları da düzenler

Canım ben oksapar igne ve coraspin kullanıyorum. İkisi de her gün bir tane. Ama benim genetik testimde kan pıhtılaşması çıkmıştı. O yüzden iğneyi verdi doktor. Ama mesela başka bir arkadaşım farklı bir merkezde yaptırdı tüp bebek işlemini, onda kan pıhtılaşması da yoktu yine de doktoru oksapar verdi her gün vurulması icin. Sanırım tüp bebeklerde genellikle veriyorlar.
Çok teşekkür ederim bende riske atmayıp başlamaya karar verdim. Tüp bebek doktorum gerek yok diyor ama herkes diosa vardır bildikleri

Öğretmen arkadaşlar Raporu nasıl alıyorsunuz doktorunuz özel olarak mı durumunuzdan dolayı verdi yoksa talep halinde herkes veriyor mu yeni gebelik ya da tüp bebek diye? O kadar riskli ki okul ben de çok korkuyorum her gün bi öğretmenimiz pozitif çıkıyor.
Ben köy okulunda tek sınıf öğretmeniyim bir de anasınıfı öğretmeni var çok olmadığımız için şanslıyım bu dönemde ama Mart ayında okulda kapmıştım mesela şimdi de mecbur gidiyorum rapor haklarım bitti tüp bebek tedavisine giderken

Benim tup bebek doktoru istanbuldaydi o yüzden ben hiç gitmedim. Tabi artik sizde gecebilirsiniz normal kadin dogumcuya o hem ilaçları da düzenler
Tüp bebek doktorum Ankara’da ben Aydın’dayım ilaçlarımı düzenliyor. Onunla haberleştim hcg sonuçlarını 10 gün sonra ultrasona git dedi tekrar haberleşelim ilaçları düzenleyelim dedi.

Seninki nasıl hesaplandı
Bilmiyorum valla bende anlamadim. Sadece normal adet tarihim 16 temmuzdu doktor 3 gun öne cekti 13 temmuz olarak kabul edecegiz dedi. Kendisi bana sadece transfer tarihimi ve embriyonun kaçıncı gün embriyosu olduğunu sorup ona gore bi hesap yaptı.
Tüp bebek doktorum Ankara’da ben Aydın’dayım ilaçlarımı düzenliyor. Onunla haberleştim hcg sonuçlarını 10 gün sonra ultrasona git dedi tekrar haberleşelim ilaçları düzenleyelim dedi.
Evet kimi doktor yardımcı oluyor. Benim doktorumda sorabilirsin demişti ama şu an gittiğim doktora da güveniyorum o yüzden gerek duymadım. Bir de ikisi farklı şey söyleyebiliyor o yüzden tek doktorla devam etmek bemce daha saglikli oluyor.

Bildiğim kadarıyla (5.gün embriyosu için) transfer olduğunuz gün 2 hafta 2 günlük sayılıyosunuz. Ki ben keseye gördüğüm gün doktor 5+1 sin demişti geriye doğru baktığımda gerçekten transfer günü 2+1 oluyordu. 3.gün de farklımı bilmiyorum

Kızlarr az önce tuvalette peteteye kan geldi korktum neden oldu acaba ağrı kramp falan yok ama yaşayan var mıı böyle doktora gitsem mi napsam

X