2021 Ağustos transfer bekleyenler

Kızlar bıçak şeklinde sancılar devam ediyor 5 haftalık şu an bebiş. Etrafımdakiler normal değil diyorlar ama tüp bebekte sonuçta bir sürü ilaç alıyoruz diye sakin kalıyorum günlük 11 ilacım var. Benim gibi sancısı olan var mı? Aşırı şiddetli diyemem ama acı eşiğim çok yüksektir benim bilmiyorum normal mi? Bazen solda bazen sağda bazen iki yanda

Kızlar bıçak şeklinde sancılar devam ediyor 5 haftalık şu an bebiş. Etrafımdakiler normal değil diyorlar ama tüp bebekte sonuçta bir sürü ilaç alıyoruz diye sakin kalıyorum günlük 11 ilacım var. Benim gibi sancısı olan var mı?
Benim de 6 haftalık. Pıhtılı kanama yaşadım akıntı şeklinde. Ağrım yok ama inş ikimize de bir şey olmaz

Bende de kahverengi lekelenme çok oldu hatta zamanla arttı da ama keseyi gördük size yüzde yüz umutlanın diyemem ama bence umudunuzu yitirmek için erken stres yapmadan bekleyin bence
Normalde olabiliyormuş evet bu olumsuz olacak diye bir şey değilmiş ama tam adet günümde olunca acaba düştü aklıma endişelendim 😕 sizin de adet döneminize denk gelmiş miydi

Çok sağolun kızlar🤗 tam adet günümde olunca korktum ama eğer varsa bebeğim şuan üzüntümden etkilenir diye hemen toparlandım inşallah sonu güzel olur 🤲🏼🌺

Canım korkma tam yerleşme kanamsı denen lekelenmenin olduğu zamanlar. Bende de 5. 6. Günlerde sabah peteçede farketmiştm minik minik sonra görmedim. Adet olsa artarak devam eder lekelenme öyle az az bi kaç defa geliyo sonra devam etmiyo oradan anlaşılıyo zaten onu takip et üzme kendini panik olma 🤗

Benim de 6 haftalık. Pıhtılı kanama yaşadım akıntı şeklinde. Ağrım yok ama inş ikimize de bir şey olmaz
Canım doktora sordum kanama olursa bile korkma dedi bana da tabi insan korkuyor ama az konuşan bir doktor keşke detaylı bir şeyler dese. Dua edelim sürekli hepimize dua ediyorum buradaki isimlerinizle 😊😊

Kızlar bıçak şeklinde sancılar devam ediyor 5 haftalık şu an bebiş. Etrafımdakiler normal değil diyorlar ama tüp bebekte sonuçta bir sürü ilaç alıyoruz diye sakin kalıyorum günlük 11 ilacım var. Benim gibi sancısı olan var mı? Aşırı şiddetli diyemem ama acı eşiğim çok yüksektir benim bilmiyorum normal mi? Bazen solda bazen sağda bazen iki yanda
Doktorunuza bir danışın isterseniz içiniz daha rahat olur en azından

Canım doktora sordum kanama olursa bile korkma dedi bana da tabi insan korkuyor ama az konuşan bir doktor keşke detaylı bir şeyler dese. Dua edelim sürekli hepimize dua ediyorum buradaki isimlerinizle 😊😊
Allah razı olsun 🤲🏼 Rabbim hepimize evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin inşallah 🌸

Kızlar merhaba yarın test günüm bugün evde test yaptım sizce var mı? Bu 3. Denememiz ilk kez böyle silik de olsa çizgi görüyorum 10 gün önce yarım ampul ovitrelle yapmıştım onun etkisi midir?
IMG-20210903-WA0007.jpg

Kızlar merhaba yarın test günüm bugün evde test yaptım sizce var mı? Bu 3. Denememiz ilk kez böyle silik de olsa çizgi görüyorum 10 gün önce yarım ampul ovitrelle yapmıştım onun etkisi midir?Eki Görüntüle 2910585
Hayırlı olsun. Ovitrelle etkisi 10. güne doğru azalır diye düşünüyorum. Bence hamilelik var inşallah yüzünüz güler

Kızlar merhaba yarın test günüm bugün evde test yaptım sizce var mı? Bu 3. Denememiz ilk kez böyle silik de olsa çizgi görüyorum 10 gün önce yarım ampul ovitrelle yapmıştım onun etkisi midir?Eki Görüntüle 2910585
Bence var gibi hayırlı olsun inşallah 🌸 inşallah ben de şöyle görürüm bir gün testte 🤲🏼

Gün içinde çok ayakta mı kalıyorsun acaba. Emınım dıkkat edıyorsundur gerçi ama ınsallah yer açıyordur kendıne

Bana da oluyor benim aniden saplanıyor 3-5 saniye sürüp kesiliyor.Bende acaba kendimi çok yoruyorum ondan mı siye düşünüyordum.9 Ağustos transferim benimde

Gün içinde çok ayakta mı kalıyorsun acaba. Emınım dıkkat edıyorsundur gerçi ama ınsallah yer açıyordur kendıne
Canım 4000 adımı geçmemeye dikkat ediyorum. Bu hafta işe başladım ama genelde oturdum. Evdeylen de vardı sancı. Yer açıyor diyelim. Bir de kilolu bir bayanım belki de ondan daha ağır oluyordur. Progesteron günlük 1 iğne 2 fitil var fitilleri alınca artıyor ağrı

X