2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynı şeyi düşünüp aynı duyguları paylaşıyormuşuz aslında. Allah hiçkimsenin tırnağına taş değdirmesin inşallah. Sağlıklı güzel bi süreç yaşamanızı canı gönülden dilerim. Bir hemcinsimin üzüntüsü benim sevincim olamaz zaten güzel dilekleriniz için de teşekkür ederim Amin inşallah🤲🏻
Amin elbetteki benimde öyle ben bu siteye girerken bi robot görmüyorum kimseyi hepimiz birer insanız ve kardeşiz bende herkesin iyiliğini isterim yeri geliyo beraber üzülüyoruz yeri geliyor sevinicimizi paylaşıyoruz öylesine samimi bir platform bu ve öyle de olmalı birbirimizi tanımasak da hepimiz birbirimize duaciyiz elhamdülillah sizin duanız benimde dua'mdir Rabbim sağlıcakla tadına vara vara hamilelik süreci geçirip yavrularımızı kucagimiza alırız inşallah Allahım hicbir annenin gözünü yaşlı bırakmasın 🤲♥️

Canım sen nazar olacağını düşünüyorsan kendi detaylarına paylaşma istersen. Birde diğer arkadaşa demişsin ki beta hcgleri niye karşılaştırıyorsun. Sende aynı şeyi yapıyorsun başka pozitif hamile hasta ile kendi kıyaslama yapıyosun. Mesela benim kanamam var 8 9 hafta bebeğini kaybeden bir sürü kişi var onların belirtilerini merak ediyorum önlem almak istiyorum yani söylediğine pek anlam veremedim açıkcası.
Tamam kuzum hepimiz stres altındayiz ve ben anlıyorum arkadaşımızı kötü bir niyeti yok inşallah bu süreci güzelce atlatabiliriz üzülmeden üzmeden ♥️🥰

Yok canım durmuyor lavaboya çıktıkca hala geliyor pek gidcek gibi de değil bakalım hayrılısı
Ama böyle adet gibi de değil dimi peçeteye geliyor? Ya çok duyuyoruz aslında hamilelik boyunca adet olani da kanamasi olanı da.. Rabbim seninkini de korusun inşallah.. Seninki zararsız diye geçiyor içimden yavrunu kucağına alacağına inanıyorum 🥰🤲🤲

Ama böyle adet gibi de değil dimi peçeteye geliyor? Ya çok duyuyoruz aslında hamilelik boyunca adet olani da kanamasi olanı da.. Rabbim seninkini de korusun inşallah.. Seninki zararsız diye geçiyor içimden yavrunu kucağına alacağına inanıyorum 🥰🤲🤲
Yok canım adet gibi değil peçeteye geliyor şuan

Bende heycanlıyım canım korkuyorum da tabi 🤗 inşallah güzel haberler alırız senin kaç hafta oldu
O korku hepimizde var kuzum emin olabilirsin. 7 yıldır bebek bekleyen arkadaşım hamile kaldı 7. Ayinda hicbir sorunu yok ama hala kendini hamile gibi görüp inanamıyor hala korkuyor bisey olcak diye.. Biz öyle olmayalım yaa o kadar da :KK17:
5in içindeymișim kuzum ama sanırım tam haftası bebeğin ölçüsüne göre yapılıyor henüz bebeği göremedik kesenin içinde haftaya tam belli olur herhalde artık 😊 sen kaçıncı haftadasin kuzum bebeği de gördün tabii😉🥰

O korku hepimizde var kuzum emin olabilirsin. 7 yıldır bebek bekleyen arkadaşım hamile kaldı 7. Ayinda hicbir sorunu yok ama hala kendini hamile gibi görüp inanamıyor hala korkuyor bisey olcak diye.. Biz öyle olmayalım yaa o kadar da :KK17:
5in içindeymișim kuzum ama sanırım tam haftası bebeğin ölçüsüne göre yapılıyor henüz bebeği göremedik kesenin içinde haftaya tam belli olur herhalde artık 😊 sen kaçıncı haftadasin kuzum bebeği de gördün tabii😉🥰
Maşallah canım bu gitmen de kalp atışını duyarsın. Canım bende 6+3 günlük kalp atışı doktor var dedi ama ben duymadım çünkü vajinal bakmadı bu gitmede Allah nasip ederse duyarım inşallah

Maşallah canım bu gitmen de kalp atışını duyarsın. Canım bende 6+3 günlük kalp atışı doktor var dedi ama ben duymadım çünkü vajinal bakmadı bu gitmede Allah nasip ederse duyarım inşallah
Ayy inşallah hepimiz yüzümüz gülerken yada sevinçten ağlarken çıkarız doktorun odasından 😍😍 muhtemelen benim randevu da 6+1 e fln denk gelir o zaman da duyulur mu ki.. O minik bedenini kalbinin hareketini görsem de yeter bana miniğimin 🤲🤲🤲

Canım sen nazar olacağını düşünüyorsan kendi detaylarına paylaşma istersen. Birde diğer arkadaşa demişsin ki beta hcgleri niye karşılaştırıyorsun. Sende aynı şeyi yapıyorsun başka pozitif hamile hasta ile kendi kıyaslama yapıyosun. Mesela benim kanamam var 8 9 hafta bebeğini kaybeden bir sürü kişi var onların belirtilerini merak ediyorum önlem almak istiyorum yani söylediğine pek anlam veremedim açıkcası.
Oldukça yanlış anlamışsınız neden paylaşmayayım burası bilgi platformu sorarak öğreniyoruz Kendi değerini paylaşıp yorum istemek ile başkasının değerine gelişimine bakıp kıyas yapmak farklı şeyler ben kendimi kimse ile karşılaştırmıyorum. Kovid ile ilgili mevzuuya gelince de kendi durumumu paylaştım ve çevremde hiçkimse kovid geçirmediği için olumlu örnekleri moral alabilmek için gruba sordum fikriniz ve bilginiz yoksa geçip gidebilirsimiz. sordum dikkat ederseniz benim gibi covid olup Yazdığım yazıyı okursanız orda başkası böyle geçiriyor şu an kovidli olup değerleri şöyle böyle ben kovidliyim benim neden böyle diye bir kıyas yapmadım. Kalbimin şu an umuda ihtiyacı var çevrenizde bebeğini sağlıkla alan var mı örnek varsa paylaşır mısınız diye sordum Sizin çevrenizde yok galiba o zaman sorumun muhatabı siz değilsiniz.

X