2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya gerçekten mi 7 haftalık mı hamileydi çocuk doğdu mu sağlıklı mı ❤🧿🧿Allah onun da benim de yüzümüze baksın inşallah inan kendimi hiç düşünmüyorum çocuğa kötü etkisi olur diye korkum var İçimi umutla doldurdunuz Allah razı olsun çok teşekkür ederim 🤲🏻
yok cnm suan 9 haftalık galiba yeni bitti karantinaları

Allah yüzüne baksın inşallah🤲🏻 Bu kovid çok yeni olduğu için bizde ne yaptığını bilemeyeceğiz en azından kısa zamanda. Ama inşallah bebekleri olabildiğine az etkiliyordur teşekkür ederim paylaştığınız için benimle 🙏🏻
Korkma cnm Allah büyüktür o ilaç kullanmadı bol bol nane limon içti hem 7,8 haftalık hamileydi hem virüslüydu hemde 1 yasına yeni giren bebişi vardı yine de çok şükür atlattı. Olumlu düşün moral herseyin bası hem hamilelikte hem covitte :KK66:

Korkma cnm Allah büyüktür o ilaç kullanmadı bol bol nane limon içti hem 7,8 haftalık hamileydi hem virüslüydu hemde 1 yasına yeni giren bebişi vardı yine de çok şükür atlattı. Olumlu düşün moral herseyin bası hem hamilelikte hem covitte :KK66:
Çok haklısınız henüz daha gece öğrendiğim için kendimi toparlayıp sağlıklı düşünemiyorum biri arasa gözüm doluyor ağlıyorum inşallah bu ruh halim geçecek.. Bana filyasyon ekibi ilaç içemeyeceğimi söyledi zaten içmem de verseler bu arada benim eşim zaten doktor ve kovit hastası bakıyordu ilk defa bu ay kovit hastası bakmadı poliklinikte gastro bakıyordu bu ay kaptı.. Pazartesi keseye gidecektim mesela işte Hayatta sen plan yaparsın ama nasip mi değil mi bilmezsin ya bizimki o hesap oldu işte.. Burada olan her hamileye söylüyorum herkes maske takıyorsa siz üç maske takın gerekirse kocanızla yatağınızı ayırın bu durumu yaşamayın çok belirsizlik var.. Değer verip yazdığınız için teşekkür ederim 🙏🏻

Çok haklısınız henüz daha gece öğrendiğim için kendimi toparlayıp sağlıklı düşünemiyorum biri arasa gözüm doluyor ağlıyorum inşallah bu ruh halim geçecek.. Bana filyasyon ekibi ilaç içemeyeceğimi söyledi zaten içmem de verseler bu arada benim eşim zaten doktor ve kovit hastası bakıyordu ilk defa bu ay kovit hastası bakmadı poliklinikte gastro bakıyordu bu ay kaptı.. Pazartesi keseye gidecektim mesela işte Hayatta sen plan yaparsın ama nasip mi değil mi bilmezsin ya bizimki o hesap oldu işte.. Burada olan her hamileye söylüyorum herkes maske takıyorsa siz üç maske takın gerekirse kocanızla yatağınızı ayırın bu durumu yaşamayın çok belirsizlik var.. Değer verip yazdığınız için teşekkür ederim 🙏🏻
Canım MadammS MadammS de kovid geçirdi o da keseyi göremeden karantinaya girmek zorunda kaldı tıpkı sizin gibi.. Ve durumu en son konuştuğumuzda iyiydi MadammS MadammS siteye girdiğinde onunla da konuşursan daha da rahatlarsın kaygılanma bişey olmycak bebeğine. Ve karantina bittiğinde sadece keseyi değil bebegi ve kalp atışını da duyacaksın duble sevinç :emir_bebek:😊 için rahat olsun dua et 🤲

Allah razı olsun inşallah gelir de görür mesajınızı 🤲🏻 Çooook ama çoook teşekkür ederim inanın kendim için zerre endişem yok tek korkum bebek.. evet gerçekten öyle karantinadan çıkınca iki aşamayı birden yaşayacağım ya doğru 😍🤣

Kızlar merhaba 😔Eşimin covid testi pozitif çıktı filyasyon ekibi bu sabah geldi benden de sürüntü aldılar 😔burnum dolu boğaz ağrım ve gece ateşim çıktı terledim çok korkuyorum ya düşük yaparsam ya da düşük yapmam ama çocuğum engelli olursa diye 😔Çevrenizde benim kadar az haftalık hamile olup çocuğunu sağ salim kucağına alan duydunuz mu benimle varsa paylaşabilir misiniz?
Selam canım seninle durumumuz çok benzer
Bende beta daha 400 ken aynı gün covid olduğumu da öğrendim ve o gece çok ateşledim hastaneye gittik ancak parol ve vitamin dışında bir sey veremiyorlar hamile olunca
4 ayrı doktorla konuştum bebeğe bir zararı olmayacağına beni ikna ettiler
Ateşi uzun süreli 39 derece üzerinde geçirmediğin sürece problem olmuyormuş yani baya havale geçirmek kritik olanmış. Oda zaten sadece bebek için değil bizim için de çok riskli
Ben her yükseldiğin de kendimi suyun altına attım buz komplexleri kullandım ve parol içtim
1 gece dışında ateşim tekrarlamadı şükür
2 gün sonra beta da 1007 oldu
Ama karantina sebebiyle doktora bende 6 hastalıkken gitmiş olacağım.
Çok geçmiş olsun içinizi ferah tutun
Bol C vitamini ve su tüketin 🙏🤗

Allah razı olsun inşallah gelir de görür mesajınızı 🤲🏻 Çooook ama çoook teşekkür ederim inanın kendim için zerre endişem yok tek korkum bebek.. evet gerçekten öyle karantinadan çıkınca iki aşamayı birden yaşayacağım ya doğru 😍🤣
Mrb canım kendini üzerek bebeğe daha çok zarar veriyorsun bir yerde okumuştum virüs büyük olduğu bebeğe geçemiyormuş yinede tedbiri elden bırakma bol bol c vitamini al sağlıkla gecirirsin inşallah 🙏🙏🌸

Benim sat 28 ekim canım gidene kadar 7 haftalık olucam daha hic bisey görmedim gitmedim doktora yani gittiğimde belki ultrasonada almicak şansımı denicem bakalım canım inşallah bir sorun yoktur 🙏🙏
Ohh maşallah 7 hafta cok iyi yaa ultrasona alması lazım ama bebeği kalp atisini rahatlıkla görebilirsin.. Normalde kac günde bir adet görüyorsun yumurtlamayi takip etmismiydin bide hcg takibi yaptinmi?

Canım karantina sürecin bittiyse alır niye almasın 🤗
Karantina sürecim yoktu da canım burda süreç biŕaz farklı mesela doktorumuz ayrı ultrason merkezi ayrı doğum hastanesi ayrı yerler direk ultrason için randevu aldım daha aile merkezine gidip hamileligimi bildirmedim ondan hani bana diyebilir kimse seni Ultrasona göndermedi receten yok diye almayabilir şansımı denicem bakalım canım inşallah alır iyi biri çıkar karsima 🙈🙈🙈

X