2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bide kalp atisi duydugunzda bebisin bpyunuda yazin. Cok merak ediyoeum sizinkiler kac mm diye bu hafta persembe kontrole gidicem . Su an progestan aliyorum baska hafif pembemsi knamam vardi diye. Cok sükür su an yok insaLlahta gelmez

Canim benimde 5+3 de minicik bir oluşum vardi. Hatta bugün tam 6.hafta yani 6+0 yinede cok minik dedi doktor. Benim bildiğim yolk sac bebegin olusumunu sagliyordu.

Bana da büyük geldi malum hiç kese görmedim ki ideali kaçmış ki belki bizim bebe minyondur

Soyledim cok sevindi

Benimki hemen gitti anasina soyledi.daha beta degerim 35ti

Kızlar benim randevum carsambaya gecmi kaldım yaaaa... hepiniz gtmıssınız nası vakit gecıcekkk sabırsızlanıyorumm

Evet internettr yolk sac oluştuysa %90 normal bir gebeliktir boş değildir diyor. Sen yolk sac mı gördün embriyo mu

Ben
2 aralikta beta hcg 4500 ken vajinal ultrasonda sadece boş kese gördüm. Kese 8mm di.
7 aralıkta kese 19mm di yolk sac minicik bir bebek oluşumu vardi.doktor 5+2 5+3 dedi.
Bugün yani 11 aralikta yolk sac ve bebek ve kalp gördüm.bebek yine minik dedi doktor.6 haftalik tam dedi.
Sen hafta hesabi yapma önemli olan kese ölcumuyle haftanin tutmasi. Benimde sat tarihine göre 1 hafta geri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…