2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Fitil yerleştirirken kasıklarım da aşırı ağrı oluyor hala kan da geliyor allahım hayırlara çıkar ne yıpratıcı süreç
Canım yaa bi an önce kanamanin bitmesi için hepimiz dua ediyoruz emin ol kese kalp çok iyi gidiyorsun hicbir sıkıntı yok ama haliyle kanamalardan korkuyorsun Rabbim sonunu hayır eylesin inşallah tevekkül Allah.. Güzel haberlerini duyarız inşallah bi an önce canım benim

Canım Allah razı olsun evet bu şekilde gebeliği devam eden de var 9. Haftaya kadar sürüp gebelik sonlanan da var. İnşallah ben de devam edenlerden olurum allahın izniyle

Canım Allah razı olsun evet bu şekilde gebeliği devam eden de var 9. Haftaya kadar sürüp gebelik sonlanan da var. İnşallah ben de devam edenlerden olurum allahın izniyle
İnşallah seninki devam eder Rabbim nasip kılsın rızkını var eylesin bebeğinin inşallah sağlıcakla kucağına aldığın günleri de görürsün canım.. Acaba başka doktor da mı denesen? Ya da denedin mi bilmiyorum da kan sulandırıcı meselesini başka doktorlar ile de görüşmen daha doğru olur sanki?

Amin canım inşallah. Canım doktor kan sulandırıcı evet kanama yapabilir ama bebek içinde çok önemli diyor canım bilemedim yani olmadı bir de başka doktora gider sorarım ama başka doktor da tüp bebek deyince doktorun ne diyorsa onu yap diyor

Bulunduğun şehirde bi profesör e görünsen canım.. Sonucta tüp bebekten çıktı artık iş. Hamilesin yani öyle yada böyle kanaman var.. Rahmine bakıp ne olduğunu anlayabilirler degilmi?

Daha önce düşük yasamiymydin ya da pıhtı sorunun varmiydi canım? Neden kan sulandırıcı zorunlu tutuluyor?

Bulunduğun şehirde bi profesör e görünsen canım.. Sonucta tüp bebekten çıktı artık iş. Hamilesin yani öyle yada böyle kanaman var.. Rahmine bakıp ne olduğunu anlayabilirler degilmi?
Anlarlar heralde canım benım doktor da kesenin altın da çok az bir kanama yeri var burayı atana kadar kanama olur dedi. İstirahat edeceksin dedi. Bi araştırayım bakalım yakınım da başka doktor

Anlarlar heralde canım benım doktor da kesenin altın da çok az bir kanama yeri var burayı atana kadar kanama olur dedi. İstirahat edeceksin dedi. Bi araştırayım bakalım yakınım da başka doktor
Peki bu kanama alani neden olusmus. Doktor bebege bi zarari olmaz dedi mi? Mesela her kontrolunde o alan biraz daha azaliyormu canım?

Yok canım bebek kese falan çok iyi kesede bozulma yok demişti
Ben anladım şimdi.. Sende anormal bi kanama var evet ve doktorun o alanın bitmesini istiyor. Bedenin ve bebeginde onu istiyor demekki bi sorun cikarmadan sessizce akıp temizlycek rahmini bence kendini daha fazla strese sokma canısı hersey yolunda bi kırmızı akıp gidcek sadece o kadar

Allahım delırcem bugun hiç kahverengı leke gelmedı sımdı yıne gelmıs oyun oynuyor sankı benımle ya hastaneyede cok gitmek ıstemıyorm vırusten dolayı kanama yok sonucta dıyorum neyapacagımı sasrdım

Kahverengi leke kan kalıntısı yani eski.. Bi sorun teşkil etmiyor be canım ne güzel işte böyle böyle cillop gibi bir rahim birakcan bebeğine daha güzel gelişsin diye daha ne istiyorsun hormonlar sağlam demekki

İnşAllah herşey yolundadır canım inşallah öyle olur hayırlısı olsun işte dediğim gibi korkuyorum üzülürüm bir de ilk olduğu için tedirginim yani

İnşAllah herşey yolundadır canım inşallah öyle olur hayırlısı olsun işte dediğim gibi korkuyorum üzülürüm bir de ilk olduğu için tedirginim yani
Çok haklısın canım benim hic kaybın olmasın inşallah hepimizin temmenisi o.. İnşallah ağustosta bebeğimi kucagima aldım diye topiklerde dolandığında önceki yorumlarına bakıp bu günlerine güler geçersin temennim hepimiz birer anne olalımm birincisi beşincisi yok hepimiz emek verdik Rabbim karşılıksız bırakmasın inşallah (amin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…