2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kan pembemiydi kırmızı mıydı

Bende de olmuştu başlarda 1 buçuk gün sürdü leke şeklinde hiç kırmızıya dönmedi
Kahve rengi ise korkmayın yerleşmede oluyor
Teşekkürler cevap için :) başta derken ne kadarlık bir dönemdi tahmini 4 hafta civarı benimki. Karşılaştırabilmek için soruyorum. Kasık ağrılarımda devam ediyor

Teşekkürler cevap için :) başta derken ne kadarlık bir dönemdi tahmini 4 hafta civarı benimki. Karşılaştırabilmek için soruyorum. Kasık ağrılarımda devam ediyor

Canim hangi tür ve renk olursa olsun doktora gitmelisin. Benim kahverengi lekelenme oldu 5.haftada doktor ilaca basladi

Benim vardi hic kalmadi gecen kürtajdada bir anda agri yok olunca kürtaj olmustum. Insallah yine aynisi degildir
Merhaba canım ben geçen sene kimyasal gebelik geçirmiştim değerinin azaldığı günler ki bilmiyordum azaldigini o zaman gogus hassasiyetim gitmişti ağrı sızı kalmamıştı dedim birşey var meğerse değerlerim azalmaya başlamış düşük yapmıştım öyle bir deneyim olunca insan korkuyor şuandada kesildi 3 gündür ağrı sızı yok korkuyorum açıkçası yarın değerlere bakılacak tekrar inşallah bizimledir minigimiz

Canim hangi tür ve renk olursa olsun doktora gitmelisin. Benim kahverengi lekelenme oldu 5.haftada doktor ilaca basladi
Ben normalde tüp bebek tedavisi görüyordum mayısta 6 haftalık kaybım oldu ekimde de 2. transferi yapacaktık dondurulmuş embriyolarımızın hepsi çözülünce bozuldu. Bende bir süre ara vermeye karar vermişken süpriz şekilde hamile olduğumu öğrendim Bu yüzden dr hemen progestan fitil ve oksapar iğne başladı zaten. İnşallah sağlıkla ve hayırlısıyla devam eder benim ve hepinizin gebeliği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…